motiv


hledej v akcích

Kalendář akcí

Chceme vám zjednodušit a zpříjemnit výběr zajímavých akcí, takže přinášíme tento přehled, kde budeme uvádět zajímavé fotografické výstavy, události nebo akce. Nejvýznamnější z nich samozřejmě neuniknou pozornosti našich recenzentů a přineseme o nich obsáhlejší informaci.
Pokud víte o zajímavé akci, která není v našem kalendáři, budeme rádi, pokud ji přidáte.

Filtr  |  typ:   jaké:   řadit:

Akcí celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

typ akcevýstava
autor (vystavující, organizátor)Petr Jedinák + Kamil Lhoták
název výstavy, akceSmrt si nevybírá
místo konáníKavárna Prostor
adresaMasnokrámská 6, Slaný   [ mapa ]
datum od6.9.2018
datum do3.11.2018
otevírací doba (začátek akce)16:00
vstupnévolné
další informacewww ]   [ e-mail ]   
poznámkaVýstava o posledních věcech člověka spojuje dva vizuální umělce na obou březích - grafika a kreslíře Kamila Lhotáka (1912-1990) a fotografa Petra Jedináka (*1963). Spolek přátel Kamila Lhotáka vybral ilustrace na téma nemoci, smrti a válečných vzpomínek, z nichž mnohé dosud nebyly nikdy vystavené. Tato část Lhotákova díla je málo známá. Petr Jedinák představí poprvé vcelku novou sérii zátiší Hřbitovní kvítí (2018), která se zabývá tajemstvím smrtelnosti. Kolekci doplní několik Orgasmických portrétů, neboť smrt je u Jedináka vždy spojena se zánikem vědomí v extázi. https://www.jedinak.cz/dilo/hrbitovni-kviti/ https://www.jedinak.cz/dilo/orgasmicke-portrety/ Výstava je prodejní. V kavárně bude k dispozici ceník a seznam děl.
 
 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace