motiv


hledej v akcích

Kalendář akcí

Chceme vám zjednodušit a zpříjemnit výběr zajímavých akcí, takže přinášíme tento přehled, kde budeme uvádět zajímavé fotografické výstavy, události nebo akce. Nejvýznamnější z nich samozřejmě neuniknou pozornosti našich recenzentů a přineseme o nich obsáhlejší informaci.
Pokud víte o zajímavé akci, která není v našem kalendáři, budeme rádi, pokud ji přidáte.

Filtr  |  typ:   jaké:   řadit:

Akcí celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

typ akcevýstava
autor (vystavující, organizátor)X-pozice
název výstavy, akce-1/3 EV industriálně
místo konáníGalerie Čerťák
adresaTmaň 200 (Vápenka Čertovy schody)   [ mapa ]
datum od17.10.2009
datum do10.12.2009
otevírací doba (začátek akce)denně od 5.00 do 19.00 hod.
další informacewww ]   [ e-mail ]   
poznámka

Zveme Vás do Galerie Čerťák na výstavu fotografické skupiny X-pozice s názvem -1/3 EV industriálně.

X-pozice je skupina 7 fotografů volně sdružených kolem serveru Paladix.cz. Výstava představuje jiný pohled na industriální svět kolem nás a ukazuje krásu a poetiku jinak obyčejných průmyslových objektů, provozů a zařízení.

Vernisáž výstavy bude v sobotu 17. října 2009 v 10.00 hodin v Galerii Čerťák, Tmaň 200 (Vápenka Čertovy schody) a výstava potrvá do 10. prosince 2009. Otevřeno je denně od 5.00 do 19.00 hodin.

Kromě výborných fotografií si nenechte ujít ani velkou hudební lahůdku v podání Alice Bauer Tria, jenž na vernisáži vystoupí. Alice Bauer je zpěvačka, textařka a překladatelka, která se věnuje nejrůznějším hudebním žánrům, ať už se jedná o jazz, blues, fusion či vokály k filmové hudbě. Mimo jiné například nazpívala za doprovodu London Symphony Orchestra kvasibarokní koloraturní árii do posledního filmu Miloše Formana Goyovy přízraky. Můžete ji rovněž slyšet s Originálním pražským synkopickým orchestrem Pavla Klikara.

Přijďte se na vernisáž v sobotu 17. října v 10 hodin podívat. Srdečně Vás zveme.

Pozvánka na vernisáž
 
 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace