motiv


hledej v akcích

Kalendář akcí

Chceme vám zjednodušit a zpříjemnit výběr zajímavých akcí, takže přinášíme tento přehled, kde budeme uvádět zajímavé fotografické výstavy, události nebo akce. Nejvýznamnější z nich samozřejmě neuniknou pozornosti našich recenzentů a přineseme o nich obsáhlejší informaci.
Pokud víte o zajímavé akci, která není v našem kalendáři, budeme rádi, pokud ji přidáte.

Filtr  |  typ:   jaké:   řadit:

Akcí celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

typ akcevýstava
autor (vystavující, organizátor)Pavel Pola
název výstavy, akceGenius Loci Pragensis
místo konáníGalerie Čerťák
adresaVápenka Čertovy schody, Tmaň 200   [ mapa ]
datum od16.6.2012
datum do23.8.2012
otevírací doba (začátek akce)denně od 5 do 19 hodin
vstupnézdarma
další informacewww ]   [ e-mail ]   
poznámka

Zveme Vás do Galerie Čerťák na výstavu fotografií Pavla Poly s názvem Genius Loci Pragensis.

Znáte fotografie Prahy? Takové ty hezky barevné? Ty, které se nabízejí turistům u Karlova mostu vedle ruských matrjošek, beranic a triček s nápisem „I ♥ Prague“?

Praha má mnoho tváří. Pavla baví hledat ty, které jsou víc než jen líbivou pohlednicí. Hledá místa, která mají svoji duši. Místa s bohatou historií, která ale nejsou na prvních stránkách turistických průvodců. Místa, která jsou svým způsobem krásná, ale i tajemná. Místa, která zažila svoje okamžiky velké slávy, ale na která se už často zapomnělo nebo zapomíná. Hledá ducha místa v Praze.

Pojďte se projít opuštěným stadionem Bohemians ve vršovickém Ďolíčku, jehož dny jsou možná už sečteny nebo se právě někde potají sčítají. Zastavte se na chvilku u Barrandovských teras, kdysi vyhlášeným místem nejen pražské smetánky. Projděte se Josefovem, místem s opravdu pohnutými osudy. A nezapomeňte ani na slavnou budovu Wilsonova nádraží, kde se odehrál nejeden lidský příběh.

Vernisáž se uskuteční v sobotu 16. června 2012 v 10 hodin a svou muzikou ji doprovodí Jiří Holoubek Trio. Přijďte se i se svými přáteli, kamarády a rodinnými příslušníky na zahájení výstavy Pavla Poly v sobotu 16. června podívat. Mediálními partnery Galerie Čerťák jsou časopis Československá fotografie a Galerie WWG.CZ.

 
 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace