motiv


hledej v článcích


nejčtenější články

nejdiskutovanější

Přehled článků ze sekce: Tiskové zprávy

Tiskové zprávy v původním znění. Chcete-li nám poslat vlastní tiskovou zprávu ke zveřejnění, učiňte tak prosím prostřednictvím adresy tiskove.centrum@paladix.cz. Redakce si vyhrazuje právo zveřejnit jen takové informace, které uzná za vhodné. Za obsah tiskových zpráv redakce neodpovídá, ponecháváme jej plně dle došlých podkladů - jediné, co upravujeme, je grafická podoba tiskové zprávy, aby odpovídala designu a layoutu našeho webu.

Filtr | autor:   sekce:   blog:

Článků celkem: 51 | Zobrazeno: 11 - 20

Fotojatka 2014

Fotojatka lákají na alchymistická zátiší i shnilé jídlo. Festival přiveze fotografie zpoza polárního kruhu i z asijských metropolí. Fotojatka slibují humor, ekologii i sociální dokument. Fotojatka představí fotografie vítězů World Press Photo.
Publikoval: 3.3.2014 tiskové centrum | 0 komentářů - přidat komentář

Výzva k účasti na projektu celoevropské databáze daguerrotypií

Rozsáhlý mezinárodní projekt Daguerreobase, na kterém se podílí i Česká republika a k němuž bychom rádi přizvali i další zájemce z řad institucí i jednotlivců.
Publikoval: 27.9.2013 tiskové centrum | 0 komentářů - přidat komentář

Nové Zoner Photo Studio 16 - přehlednější, efektivnější, rychlejší

(Brno, 17. září) Česká společnost ZONER software, a. s. dnes uvádí novou verzi programu Zoner Photo Studio. Program, který na správu a editaci fotografií používají milióny lidí po celém světě, nabízí ve verzi 16 snadnější třídění a popis fotografií, zcela přepracované ovládání nástrojů v Editoru, plnou podporu dotykového ovládání a mnoho dalších funkcí a novinek.
Publikoval: 17.9.2013 tiskové centrum | 0 komentářů - přidat komentář

Zoner FOTOden: prázdninové kurzy pro fotografy

Letní prázdniny jsou tu a s nimi i nabídka velice zajímavých workshopů, které si pro vás připravila firma Zoner software, a.s.
Publikoval: 12.7.2013 tiskové centrum | 0 komentářů - přidat komentář

14. ročník fotofestivalu Moravská Třebová

Nejenže zahájení letošního ročníku letos poprvé předchází outdoorová výstava 12 plus 12 Lucie Robinson a nadace DebRa, výstavy po dobu dvouměsíčního festivalu budou patřit výrazným osobnostem současné české fotografie. V rámci slavnostního zahájení festivalu dne 29. června 2013 se i osobně, formou besed, představí jména jako je Jiří Thýn, Viktor Kopasz nebo Michal Šeba.
Publikoval: 24.6.2013 tiskové centrum | 0 komentářů - přidat komentář

Zoner Photo Studio je nyní i pro Android

Tvůrci Zoner Photo Studia, v České republice nejpopulárnějšího programu na práci s fotografiemi, dnes vypustili jeho verzi pro Android. Stejně jako desktopová verze je i aplikace pro mobilní zařízení postavena na myšlence řešit veškerou práci s fotografiemi v jediném programu.
Publikoval: 21.5.2013 tiskové centrum | komentářů: 6 - poslední: 10.6.2013, 18:29

Fotofestival OFF Station 2013

První doušek letošního 3.ročníku můžete ochutnat 18. května a poslední lok dopít 2. června 2013. Místo konání je Nádraží Plzeň – Jižní předměstí (Moving Station), Most Ivana Magora Jirouse, Plzeň. Festival bude zahájen vernisáží v sobotu 18. května v 17 hodin za účasti mnoha autorů. Po vernisáži zahraje kapela známé legendy alternativního rocku Pavla Richtra Richter & syn.
Publikoval: 15.5.2013 tiskové centrum | 0 komentářů - přidat komentář

Zoner FOTOden – akce pro každého, kdo rád fotí!

V pátek 10. 5. 2013 pořádá ve Svitavách Zoner Press ve spolupráci s Českým svazem fotografů a společností Nikon s.r.o., jako hlavními partnery, již třetí z řady akcí Zoner FOTOden pro fotografy pod názvem Dobrý fotograf může být každý.
Publikoval: 24.4.2013 tiskové centrum | 0 komentářů - přidat komentář

Fotografická soutěž a výstava: "Přírodní krásy Evropy"

Tisková zpráva občanského sdružení Jsme částí Země 1. 3. 2013 Plzeň.
Publikoval: 6.4.2013 tiskové centrum | 0 komentářů - přidat komentář

Festival Fotojatka 2013 – Vopravdická tisková zpráva

fotojatka se znovu vyhnou kýči
„kýčoviny nepromítáme,“ tvrdí pořadatelé fotojatek
přejmenovat fotojatka se opět nepovedlo, procesy jsou ovšem nastaveny
Publikoval: 16.3.2013 tiskové centrum | 0 komentářů - přidat komentář


aktuální akce


 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace