motiv
Přehled článků od autora: katox

WWW stránky autoraNapište autorovi

Filtr | autor:   sekce:   blog:

Článků celkem: 77 | Zobrazeno: 21 - 30

První FOTOpivo roku 2014

Novoroční procházka se velmi vydařila a všichni lenoši, kterým se nechtělo vylézt z pelechu, mohou jen litovat. A jak to tak bývá, při dobré zábavě se vždy rodí ty nejlepší myšlenky a ani tentokrát tomu nebylo jinak.

Publikoval: 3.1.2014 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Novoroční procházka

Vánoční svátky jsou v plném proudu, většina z nás si hojnou měrou užívá rodinné pohody a dobrého jídla. Již několik let se vydáváme na závěr svátečních dní na procházku Prahou a ani letos, tedy vlastně příští rok, tomu nebude jinak. Ráda bych vás pozvala na Novoroční procházku zakončenou ohňostrojem pořádáným na naši počest hlavním městem :-) Naše putování začne 1. ledna v 11 hodin a to na Václavském náměstí "pod ocasem".

Každý kdo má chuť vyčistit si hlavu po silvestrovském veselí a začít s námi svůj nový fotografický rok je srdečně vítán.

Publikoval: 26.12.2013 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Vánoční FOTOpivo

Poslední neboli listopadové FOTOpivo se velmi povedlo. Účast byla hojná a fotografií ke zhlédnutí a diskuzi byla také přehršel.
Publikoval: 3.12.2013 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Listopadové FOTOpivo

Od posledního FOTOpiva již sice nějaký ten měsíc uběhl, ale my jsme nezaháleli. V září jsme si utvrdili své charaktery a absolvovali jsme Tvrďáka a říjnový prodloužený víkend jsme si užili na Vysočině na Xpozičním podzimu. Obě akce se zdárně vyvedly, a tak nadešel čas, pochlubit se našimi fotografickými "výstupy" :-) Ráda bych vás tedy pozvala na další FOTOpivo, které se bude konat ve středu 27 listopadu, naším útočištěm bude jako obvykle restaurace Na kovárně. Detaily snad už ani připomínat nemusím, ale kdyby náhodou ... začínáme v 18 hodin a fotky s sebou.

Publikoval: 6.11.2013 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Pozvánka na XPO 2013

FOTOtvrďák je již vyhlášený, je tedy vhodný čas k tomu, vyhlásit také naši další tradiční akci a tou není samozřejmě nic jiného než Xpoziční podzim 2013.
Publikoval: 5.9.2013 katox, bitovod | komentářů: 1 - poslední: 26.9.2013, 16:11

Letní FOTOpivo

Při naší poslední akci jsme se shodli na tom, že konec léta je vhodným termínem pro naše další FOTOpivo. Ráda bych vás tedy pozvala do salonku restaurace Na Kovárně a to v úterý 27. srpna. Začátek jako obvykle v 18 hodin. Možná je to už zbytečné, ale i tak raději připomínám: fotky s sebou :-)

Publikoval: 3.8.2013 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Červnové FOTOpivo

Poslední FOTOpivo sice svému názvu "jarní" moc věrné nebylo, ale to určitě nic neubralo na jeho kvalitě. Ještě než se rozprchneme k letním radovánkám, rádi bychom vás pozvali na další posezení nad fotkami. Opět se po delší době vrátíme do restaurace Na Kovárně. Salónek je zamluven na 13. června a jako obvykle začínáme v 18 hodin. Vzhledem k tomu, že jsme se dlouho neviděli, tentokrát žádné téma vypisovat nebudeme. Ba naopak, už se těšíme na vaše fotografické úlovky, které se vám zajisté podařilo od dubna ulovit. Takže jako vždy: fotky s sebou :-)

Publikoval: 27.5.2013 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Jarní FOTOpivo

I když pohled z okna neustále potvrzuje nadvládu paní zimy, doufám, že tato pozvánka na jarní FOTOpivo ji konečně přivede k rozumu a donutí ji "sbalit kufry" :-)

Publikoval: 16.3.2013 katox | 0 komentářů - přidat komentář

FOTOpivo v únoru

Jak již Jakub avízoval v reportáži z lednového FOTOpiva, rádi bychom zpestřili průběh některých našich FOTOpiv a první takové zpestření nás čeká již teď v únoru.
Publikoval: 9.2.2013 katox | 0 komentářů - přidat komentář

První letošní FOTOpivo

Novoroční fotocour se povedl a dlouhá procházka po pražských zákoutích zakončená tradičním ohňostrojem nám pomohla rozhýbat tělo po vánočních svátcích. Musím přiznat, že tentokrát se nám podařilo uhájit perfektní místo na sledování ohňostroje a byl to skvělý zážitek. Škoda, že jste lenošili a moc vás nepřišlo. :-)

I tak věřím tomu, že se s vámi budeme i nadále setkávat v hojnějším počtu, a proto bych vás ráda pozvala na letošní první FOTOpivo. Bude se konat jako vždy v restauraci Na Kovárně s obvyklým začátkem v 18 hodin. Ale pozor, tentokrát se sejdeme v úterý 29. ledna.

A nezapomeňte: fotky s sebou.

Publikoval: 15.1.2013 katox | 0 komentářů - přidat komentář


aktuální akce


 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace