motiv


hledej v článcích


nejčtenější články

nejdiskutovanější

Přehled článků ze sekce: Ze společnosti

Informace o nejrůznějších fotografických akcích a společenských událostech ze světa fotografování. Najdete zde informace o chystaných i již proběhnuvších akcích...

Filtr | autor:   sekce:   blog:

Článků celkem: 142 | Zobrazeno: 31 - 40

9. FOTOtvrďák - září 2012

Již střednědobé předpovědi všech možných meteorologických počítačových modelů dávaly jasně vědět, že to nebude žádná procházka růžovou zahradou a že do základní výbavy bude muset každý účastník přibalit nějakou tu vodu odpuzující pomůcku.
Publikoval: 9.12.2012 Jakub Kencl | 0 komentářů - přidat komentář

Vyhodnocení soutěže Zlý sen - finále

Než se pustíme do vyhlášení vítězů naší soutěže, ještě jednou bych ráda poděkovala všem, kteří se zúčastnili a zaslali nám své fotografie. Doufáme, že nám "zůstanete věrni" i při našich dalších soutěžích či akcích, které připravujeme. V nejbližší době nás bude čekat další soutěž se zajímavým tématem a také v průběhu léta se zde objeví pozvánka na naši tradiční podzimní akci neboli XPO.
Publikoval: 17.5.2012 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Vyhodnocení soutěže Zlý sen - část druhá

V druhé části našeho vyhodnocení vám představíme ty autory a jejich fotografie, které porotce zaujaly, ale bohužel se nedostaly na příčky nejvyšší.
Publikoval: 14.5.2012 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Vyhodnocení soutěže Zlý sen - část první

Dlouho očekáváné a některými z vás i urgované vyhlášení výsledků naší fotografické soutěže Zlý sen je tady. Byli jsme velmi potěšeni nejen vaším zájmem, ale i tím, že některá jména soutěžících se začínají opakovat. Tentokrát přišlo 21 fotografií a jak to při takovém objemu bývá, hodnocení nebylo jednoduché. Ale musím přiznat, že když jsem pročítala komentáře porotců a sčítala body, tak oproti minulým soutěžím byl jejich výběr téměř jednotný.
Publikoval: 9.5.2012 katox | komentářů: 1 - poslední: 6.6.2012, 12:57

Únorové FOTOpivo 2012 a pozvánka na březen

Po netradičním lednovém FOTOpivu, spojeném s promítáním fotografií z Balkánu, jsme se opět vrátili do našeho „domovského“ přístavu v Holešovicích a mohli tak v klidu salónku prohlížet naše fotografie...
Publikoval: 2.3.2012 Jakub Kencl | 0 komentářů - přidat komentář

Fotosoutěž na téma Zlý sen

V loňském roce proběhlo na našem serveru několik fotografických soutěží a protože váš zájem i účast byla velká, rozhodli jsme se v této aktivitě pokračovat i tento rok.
Publikoval: 23.2.2012 katox | komentářů: 4 - poslední: 23.4.2012, 19:07

Praha fotografická 2011 - přihláška (aktualizace)

Výsledky loňského ročníku ještě teď můžete shlédnout na Staroměstské radnici, ale už teď se můžete připravovat na ten příští - minimálně tím, že si prohlédnete nově vypsaná témata a půjdete se podívat, co je v těch Vršovicích vlastně zajímavého k nafocení. :-)
Aktualizace: uzávěrka přihlášek je prodloužena do 29.2.2012.
Publikoval: 11.2.2012 Pavel Pola | 0 komentářů - přidat komentář

XPO 2011 - Seč

Podzimní volné dny již dlouhá léta patří na Paladixu vícedenním fotografickým setkáním. Nejinak tomu bylo i v loňském roce, kdy jsme se 27.10. všichni sešli na dalším pokračování XPO.
Publikoval: 13.1.2012 Jakub Kencl, Zdeněk Tichý | 0 komentářů - přidat komentář

Blatná – tři dny s fotografií

Jak jsem viděla Blatenský fotofestival.
Publikoval: 18.11.2011 Eva Stanovská | 0 komentářů - přidat komentář

8. FOTOtvrďák - září 2011

Kdo letos nebyl, propásl několik NEJ, které vlastně už nikdy nepůjdou překonat, maximálně tak vyrovnat. Ale nejen „rekordy“ byly letos zajímavé, celý průběh by se dal nazvat zdařilým.
Publikoval: 11.11.2011 Jakub Kencl | komentářů: 1 - poslední: 14.11.2011, 08:52


aktuální akce


 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace