motiv


hledej v článcích


nejčtenější články

nejdiskutovanější

Přehled článků od autora: bitovod

WWW stránky autoraNapište autorovi

Filtr | autor:   sekce:   blog:

Článků celkem: 46 | Zobrazeno: 41 - 46

Třinácté FOTOpivo, tentokrát s výstavou a vernisáží

Předvánoční FOTOpivo bylo výjimečné nejen tím, že (netradičně) nebyla vyžadována fotografie na dané téma, ale především tím, že uvozovalo a zahajovalo výstavu vybraných prací, které se nám podařilo v průběhu uplynulého roku vytvořit.
Publikoval: 3.1.2008 bitovod | 0 komentářů - přidat komentář

Optický oddělovač pro starší blesky

Potřebujete ke svému fotoaparátu připojit starší blesk a bojíte se, že by to fotoaparátu neudělalo příliš dobře, protože blesk má na synchrokonektoru příliš vysoké napětí? Nevyhovuje vám bezdrátový optický synchronizátor? Pak tu pro vás mám jedno malé, jednoduché a provozem ověřené zapojení optického oddělovače.
Publikoval: 5.11.2007 bitovod | komentářů: 34 - poslední: 5.6.2013, 08:41

Černobílá fotografie z digitálních dat

Už mnoho známých se mne ptalo, jak dělám svoje černobílé fotografie, pořízené digitálním fotoaparátem, že vypadají tak "nedigitálně". Pokusím se tedy nyní s vámi o svoje znalosti a některé pracovní postupy podělit.
Publikoval: 13.9.2007 bitovod | komentářů: 37 - poslední: 1.11.2009, 22:16

Jak urychlit velkou paměťovou kartu?

Koupili jste si velkou kartu a zklamaně jste zjistili, že s ní váš fotoaparát pracuje velmi pomalu? Můžete zkusit následující tip, možná pomůže i vám.
Publikoval: 17.8.2007 bitovod | komentářů: 44 - poslední: 27.11.2010, 11:13

Srpnové FOTOpivo aneb I fotograf může zavítat do přírody

Na jednom z jarních FOTOpiv kdosi navrhnul, že některé z těch letních by mohlo proběhnout v terénu, v přírodě, ať se pořád nescházíme jen v restauračních zařízeních a uděláme tak i něco pro své zdraví...
Publikoval: 9.8.2007 bitovod | komentářů: 5 - poslední: 9.8.2007, 21:53

FotoTvrďák 2006: Šílenství pokračuje

Právě jsem se vrátil ze včerejšího výletu a uléhám k notebooku, abych ještě zatepla přenesl své pocity mezi čtenáře. V mysli se žačáí začínají rýsovat prvníí obbr obryyysz člnkku aaa dhgbbbbbbbbbbbbbbbbbb… Notebook ukřivděně pípá, masíruji si čelo a nos, na nějž se mi po půl hodině tuhého spánku čitelně obtiskla klávesa B a přelézám do postele. Čtenáři musí počkat, tady jde o život... Po probuzení zjišťuji, že mi nohy, záda a ramena někdo vyměnil za cizí, asi o padesát let starší, a schody se tak stávají smrtonosnou pastí. Konečně mám tedy důvod lehnout si, nikam nechodit a vrhnout se do psaní slíbeného článku.
Publikoval: 17.5.2006 bitovod | komentářů: 19 - poslední: 3.7.2006, 00:32


aktuální akce


 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace