motiv


hledej v článcích


nejčtenější články

nejdiskutovanější

Přehled článků ze sekce: Ze společnosti

Informace o nejrůznějších fotografických akcích a společenských událostech ze světa fotografování. Najdete zde informace o chystaných i již proběhnuvších akcích...

Filtr | autor:   sekce:   blog:

Článků celkem: 142 | Zobrazeno: 41 - 50

Vyhodnocení fotosoutěže Člověčiny - finále

Konečně jsme se dostali ke třem fotografiím, které nejvíce zaujali naše redaktory. Pokud jste si našli čas a prošli si komentáře v předchozích dvou článcích, určitě vám neušlo, že se doopravdy snažili a věnovali se velmi pozorně všem vašim příspěvkům do naší soutěže. I tentokrát to nebude jiné.
Publikoval: 21.10.2011 katox | komentářů: 5 - poslední: 30.10.2011, 13:27

Vyhodnocení fotosoutěže Člověčiny - část druhá

V druhé části našeho vyhodnocení bychom vám rádi představili ty fotografie, které zaujaly alespoň některého z našich porotců. Můžeme říci, že se jedná o vyhlášení dvanáctého až čtvrtého místa na našem imaginárním žebříčku.
Publikoval: 14.10.2011 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Vyhodnocení fotosoutěže Člověčiny - část první

Už je to konečně tady. Při vyhlašování této soutěže jsme si dali za cíl vás trošku přinutit k nějaké akci a ne jen vytáhnout kartu z fotoaparátu a vybrat tu, která se vám zdá nej. Myslíme si, že se nám to i povedlo, o čemž svědčí počet fotografií, které do soutěže dorazily. Nakonec se tedy zúčastnilo 19 autorů s celkem 28 snímky.
Publikoval: 7.10.2011 katox | 0 komentářů - přidat komentář

I See Faces - vyhodnocení nejlepších

Dnes se podíváme na pět nejlépe umístěných v soutěži, kterou jsme vyhlásili tady. A špičku žebříčku máme obšancovanou ženským živlem. :o)
Publikoval: 12.7.2011 Zdeněk Tichý | 0 komentářů - přidat komentář

Prázdninová fotosoutěž

Léto, prázdniny, dovolená, to vše jsou důvody pro oprášení fotografické techniky i u těch, co na své koníčky nemají moc času. Ale samozřejmě je to čas, který si užívají i ti, jejichž třetím okem se stal fotoaparát přirostlý k rukám.
Publikoval: 8.7.2011 katox | 0 komentářů - přidat komentář

I See Faces - vyhodnocení 1. část

Konečně tu máme hodnocení soutěže, kterou jsme vyhlašovali zde. Bez velkého otálení se vrhněme k hodnocení těch méně úspěšných soutěžících. Pět nejúspěšnějších i s celkovým vítězem jsme si nechali do dalšího článku.
Publikoval: 1.7.2011 Zdeněk Tichý | 0 komentářů - přidat komentář

Pozvánka na Off station foto festival v Plzni

V sobotu 28. 5. 2011 bude zahájen první ročník multižánrového fotofestivalu v prostorách nádraží Plzeň – Jižní předměstí.
Publikoval: 27.5.2011 Stanislav Bříza | 0 komentářů - přidat komentář

Fotografický jarní výlet s tajným cílem - Kutná Hora

A je to tady. Budík řinčí jak splašený a tělu se nějak nechce… vždyť je taky sobota. Venku ale již nesměle vykukuje Slunce a šmolka za střešním oknem avizuje parádní počasí. Tak hurá na nohy a rychle na sraz výletu s tajným cílem, který pro nás připravila Kačka s Bitovodem.
Publikoval: 3.5.2011 Jakub Kencl | komentářů: 3 - poslední: 9.5.2011, 15:38

Fotosoutěž - "I See Faces"

I See Faces neboli "vidím ksichty" všude a ve všem. Ne tedy já, ale je to jedna z oblíbených amatérských fotografických disciplín.
Publikoval: 29.4.2011 Zdeněk Tichý | komentářů: 2 - poslední: 29.6.2011, 12:50

Podpořme českého zástupce v Hasselblad Masters

Kdo by nebyl hrdý, když někde ve světové konkurenci uspěje nějaký Čech nebo český produkt. Jsem moc rád, že v prestižní soutěži Hasselblad Masters máme svého zástupce. Pojďme ho podpořit.

Publikoval: 19.2.2011 Pavel Pola | komentářů: 6 - poslední: 4.3.2011, 21:21


aktuální akce


 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace