motiv
Přehled článků ze sekce: x-pozice

Zde najdete články a příspěvky o činnosti naší fotografické skupiny, jejímiž členy jsou: Pavel Pola, Jakub Kencl, Zdeněk Tichý, Josef Krása (chose), Petr Jiskra, Michal Krause, Pavel Kutina a Katka Olexová.

Filtr | autor:   sekce:   blog:

Článků celkem: 190 | Zobrazeno: 41 - 50

FOTOpivo - červen 2014

Po měsíční pauze, kdy X-pozice vyrazila na svou pravidelnou jarní vícedenní expedici, se opět sejdeme na pravidelném FOTOpivu. Počasí nám na jaře přálo, předvedlo veškerý svůj um a ukázalo snad všechny své tváře, takže doufám, že jste toho využili a budeme mít na co koukat, protože stůl bude přetékat vašimi fotografickými příspěvky. Pro odvážnější jedince tady máme ještě květnový restík, a tím je domácí úkol se zadáním: Políbil(a) mu lemroucha - květen je lásky čas. Pro ostatní je téma volné a uvítáme jakékoli fotografické příspěvky, které pobaví, či poučí ostatní.

A ještě to nejdůležitější, sejdeme se tentokráte v pondělí 16.06.2014 v 18:00 v restauraci Na Kovárně v Holešovicích.

Publikoval: 9.6.2014 Jakub Kencl | komentářů: 4 - poslední: 19.6.2014, 09:52

FOTOpivo v dubnu 2014

Dovolujeme si vás pozvat na další naše FOTOpivo. Klidné posezení nad fotkami se bude tentokrát konat 22. dubna. Téma jsme i přes krátký čas, který zbývá, přeci jen zvolili, ale tentokrát velmi jednoduché. Takže pokud jste již vyrazili se svými fotoaparáty do jarní přírody či se chystáte užít si fotografické Velikonoce, máte vlastně splněno :-). Dubnové FOTOpivo se tedy ponese v duchu jara a Velikonoc. Samozřejmě se těšíme i na další vaše "netematické" fotografie či zajímavé publikace vztahující se k fotografii. Místo a čas konání je stejný jako vždy a tak tedy jen pro pořádek: začátek v 18 hodin v salonku restaurace Na kovárně. Budeme se těšit.

Publikoval: 14.4.2014 katox | 0 komentářů - přidat komentář

FOTOpivo - březen 2014

Ten čas hrozně rychle letí. Pohledem do kalendáře jsem s překvapením zjistila, že už zase nastala chvíle, kdy by bylo dobré pozvat vás na FOTOpivo. Místo konání je stále stejné. Sejdeme se tedy 10. března v restauraci Na kovárně. Začínáme v 18 hodin. Připomínám naše odvážné téma: Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se BŘEZEN utrhne. Samozřejmě se také těšíme i na vaše jiná podařená dílka.

Publikoval: 27.2.2014 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Únorové FOTOpivo roku 2014

Na lednovém FOTOpivu se nás moc nesešlo a tentokrát nebylo ani moc fotografií. Je to velká škoda, ale zase jsme si užili spoustu legrace a odpočinuli si od strastí pracovních dní. A i to je věc, o kterou nám jde při našich setkáních. Doufám, že v únoru to bude už lepší a také, že ke zdaru akce přispěje její včasnější vyhlášení.

Publikoval: 26.1.2014 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Nový rok - nový začátek

Jak většina z vás ví, jedním z naších hlavních partnerů je firma ZONER software a.s. I stalo se tedy, že nám, stejně jako v roce 2012, zbylo několik licencí Zoner Photo Studio 15 (loni jsme totiž nepořádali tolik soutěží, abychom je včas rozdali). Dlouho jsme přemýšleli, komu je dát, aby z nich měl opravdu užitek.
Publikoval: 11.1.2014 katox | 0 komentářů - přidat komentář

První FOTOpivo roku 2014

Novoroční procházka se velmi vydařila a všichni lenoši, kterým se nechtělo vylézt z pelechu, mohou jen litovat. A jak to tak bývá, při dobré zábavě se vždy rodí ty nejlepší myšlenky a ani tentokrát tomu nebylo jinak.

Publikoval: 3.1.2014 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Novoroční procházka

Vánoční svátky jsou v plném proudu, většina z nás si hojnou měrou užívá rodinné pohody a dobrého jídla. Již několik let se vydáváme na závěr svátečních dní na procházku Prahou a ani letos, tedy vlastně příští rok, tomu nebude jinak. Ráda bych vás pozvala na Novoroční procházku zakončenou ohňostrojem pořádáným na naši počest hlavním městem :-) Naše putování začne 1. ledna v 11 hodin a to na Václavském náměstí "pod ocasem".

Každý kdo má chuť vyčistit si hlavu po silvestrovském veselí a začít s námi svůj nový fotografický rok je srdečně vítán.

Publikoval: 26.12.2013 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Vánoční FOTOpivo

Poslední neboli listopadové FOTOpivo se velmi povedlo. Účast byla hojná a fotografií ke zhlédnutí a diskuzi byla také přehršel.
Publikoval: 3.12.2013 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Listopadové FOTOpivo

Od posledního FOTOpiva již sice nějaký ten měsíc uběhl, ale my jsme nezaháleli. V září jsme si utvrdili své charaktery a absolvovali jsme Tvrďáka a říjnový prodloužený víkend jsme si užili na Vysočině na Xpozičním podzimu. Obě akce se zdárně vyvedly, a tak nadešel čas, pochlubit se našimi fotografickými "výstupy" :-) Ráda bych vás tedy pozvala na další FOTOpivo, které se bude konat ve středu 27 listopadu, naším útočištěm bude jako obvykle restaurace Na kovárně. Detaily snad už ani připomínat nemusím, ale kdyby náhodou ... začínáme v 18 hodin a fotky s sebou.

Publikoval: 6.11.2013 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Místo srazu a info k FOTOtvrďákovi 2013

Tak bylo rozhodnuto. Sraz všech adeptů na titul FOTOtvrďák 2013 je 27. září v 18.00 před Crowne Plaza Prague, pro dříve narozené je to hotel Internacionál v Dejvicích (50.1091300N, 14.3943631E).

Publikoval: 18.9.2013 Jakub Kencl | 0 komentářů - přidat komentář
 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace