motiv
Přehled článků od autora: katox

WWW stránky autoraNapište autorovi

Filtr | autor:   sekce:   blog:

Článků celkem: 77 | Zobrazeno: 51 - 60

Listopadová procházka a FOTOpivo

V říjnu jsme sice FOTOpivo vynechali, neb se naše pozornost upírala k další tradiční akci, a to Xpozičnímu podzimu, ale v listopadu si tento výpadek vynahradíme celodenní akcí.

Publikoval: 8.11.2011 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Vyhodnocení fotosoutěže Člověčiny - finále

Konečně jsme se dostali ke třem fotografiím, které nejvíce zaujali naše redaktory. Pokud jste si našli čas a prošli si komentáře v předchozích dvou článcích, určitě vám neušlo, že se doopravdy snažili a věnovali se velmi pozorně všem vašim příspěvkům do naší soutěže. I tentokrát to nebude jiné.
Publikoval: 21.10.2011 katox | komentářů: 5 - poslední: 30.10.2011, 13:27

Vyhodnocení fotosoutěže Člověčiny - část druhá

V druhé části našeho vyhodnocení bychom vám rádi představili ty fotografie, které zaujaly alespoň některého z našich porotců. Můžeme říci, že se jedná o vyhlášení dvanáctého až čtvrtého místa na našem imaginárním žebříčku.
Publikoval: 14.10.2011 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Vyhodnocení fotosoutěže Člověčiny - část první

Už je to konečně tady. Při vyhlašování této soutěže jsme si dali za cíl vás trošku přinutit k nějaké akci a ne jen vytáhnout kartu z fotoaparátu a vybrat tu, která se vám zdá nej. Myslíme si, že se nám to i povedlo, o čemž svědčí počet fotografií, které do soutěže dorazily. Nakonec se tedy zúčastnilo 19 autorů s celkem 28 snímky.
Publikoval: 7.10.2011 katox | 0 komentářů - přidat komentář

FOTOpivo v září

Dětičky jsou už zase ve školách a školkách, prázdninová letní pohoda se vytrácí z pracovišt, dalo by se tedy říci, že se vše začíná vracet do starých zajetých kolejí a tak i my bychom vás po dvouměsíční pauze rádi pozvali na zářijové FOTOpivo.

Tentokrát se bude konat krátce před Fototvrďákem a to 21. září od 18 hodin. Pozor změna, tentokrát se sejdeme v restauraci U Haštalského dědka. Dobrou náladu a kupu fotek s sebou :-)

Publikoval: 5.9.2011 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Pozvánka na XPO 2011

Rok se sešel s rokem a tak je znovu na čase vás pozvat na naši tradiční podzimní akci XPO 2011, kterou pořádáme letos již počtvrté. Ještě nás sice čeká FOTOTVRĎÁK, ale měsíc odpočinku po takto náročné akci by vám měl určitě na nabrání nových sil stačit.
Publikoval: 2.9.2011 katox | komentářů: 2 - poslední: 31.10.2011, 18:41

Pozvánka na FOTOpivo

Léto a dovolené se nám zatím pěkně rozběhly, ale i tak jsme se rozhodli, že ty, kteří jsou nuceni předstírat pracovní činnost, pozveme na další setkání. Třeba tato volnější atmosféra dovolí příjít i těm, kdož nemají příliš mnoho času a bývají pracovně vytíženi. :-)

Tímto si vás dovoluji pozvat na červencové FOTOpivo, které se bude konat 27.7.2011 od 18 hodin v klubu Válec. Těšíme se na vás a fotky s sebou.

Publikoval: 17.7.2011 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Prázdninová fotosoutěž

Léto, prázdniny, dovolená, to vše jsou důvody pro oprášení fotografické techniky i u těch, co na své koníčky nemají moc času. Ale samozřejmě je to čas, který si užívají i ti, jejichž třetím okem se stal fotoaparát přirostlý k rukám.
Publikoval: 8.7.2011 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Pavel Kutina - Dědictví

Bitovod (omlouvám se, ale nějak mi jazyk velí zůstat u Pavlovy přezdívky) představil svou výstavu v galerii Čerťák. Zde na Paladixu je populární svou zdravou skepsí, co se profilace fotografického autodidakta týká, v Tmani však ukazuje opak.
Publikoval: 4.7.2011 katox, chose | komentářů: 2 - poslední: 6.7.2011, 17:11

Pozvánka na červnové FOTOpivo

Minulé FOTOpivo se jako obvykle velmi povedlo. Účast hojná, fotografií, nad kterými se dalo diskutovat a které potěšily oko nejednoho z nás, bylo dostatek. Pojďme si to tedy před prázdninami ještě jednou zopakovat...

Publikoval: 1.6.2011 katox | komentářů: 1 - poslední: 9.6.2011, 07:08


aktuální akce


 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace