motiv


hledej v článcích


nejčtenější články

nejdiskutovanější

Přehled článků ze sekce: Ze společnosti

Informace o nejrůznějších fotografických akcích a společenských událostech ze světa fotografování. Najdete zde informace o chystaných i již proběhnuvších akcích...

Filtr | autor:   sekce:   blog:

Článků celkem: 142 | Zobrazeno: 51 - 60

Vítěz soutěže "Vaše nejmilejší fotografie"

Myslím, že jsme vás již napínali dost dlouho a je na čase představit vítěze naší soutěže. Ale než se k tomu dostaneme, ještě jednou bych ráda poděkovala všem soutěžícím, kteří se zúčastnili a podělili se s námi všemi o své nejmilejší fotografie.
Publikoval: 7.2.2011 katox | komentářů: 5 - poslední: 15.2.2011, 14:10

Vyhodnocení soutěže "Vaše nejmilejší fotografie" - část třetí

Jdeme do finále. Rozhodování bylo jako obvykle velice těžké, co porotce to jiný vkus, a tak přišel na řadu náš starý známý bodový systém, který se osvědčil již na mnoha Open Airech a v poslednich letech i na našich x-pozičních podzimech. Všichni redaktoři, kteří se zúčasnili hodnocení naší soutěže, vybrali své tři favority a připojili své komentáře.
Publikoval: 31.1.2011 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Vyhodnocení soutěže "Vaše nejmilejší fotografie" - část druhá

Jak jsme slíbili, čeká nás dnes uveřejnění další části soutěžních fotografií a příběhů z vašich nejmilejších. A protože se již pomalu přesouváme k "vyšším příčkám", čekají nás pouze tři autoři, kteří nejen, že splnili zadání soutěže, ale našli si i mezi porotci své příznivce.
Publikoval: 24.1.2011 katox | komentářů: 1 - poslední: 24.1.2011, 08:43

Vyhodnocení soutěže "Vaše nejmilejší fotografie" - část první

Na začátku prosince jsme vyhlásili soutěž o vaši nejmilejší fotografii a byli jsme mile překvapeni, že i přes předvánoční čas nebo možná i právě proto, se sešlo v naší redakční poště spousta vašich oblíbených fotografií. Některé zadání splnily do puntíku, některé bohužel ne. Nakonec jsme se rozhodli, že vám je ukážeme všechny a aby to bylo více napínavé, budeme je uveřejňovat postupně od těch, které nás zaujaly nejméně, až po vyhlášení vítěze.
Publikoval: 17.1.2011 katox | komentářů: 2 - poslední: 18.1.2011, 12:08

Soutěž: "Vaše nejmilejší fotografie"

Před vánoci roku 2001 se zrodila rubrika s názvem "Nejmilejší fotografie". Rádi bychom ji nyní oprášili a obohatili i o vaše příběhy, spojené s tímto tématem.
Publikoval: 1.12.2010 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Celostátní soutěž černobílé fotografie Černobílé valéry

Fotografický klub Rýmařov a Středisko volného času Rýmařov vyhlašují celostátní soutěž černobílé fotografie Černobílé Valéry „O cenu Jaroslava Němce“.
Publikoval: 21.11.2010 tiskové centrum | 0 komentářů - přidat komentář

Jaké bylo dnešní setkání fotografů?

Máme za sebou další setkání fotografů tentokrát pořádané v Praze 4 v KC Zahrada. Organizátoři slibovali bohatý program a to se také na místě potvrdilo. Již od ranních hodin bylo před KC Zahrada rušno. Většina fotografů si přivstala, aby nepropásla nabitý program. Proto se před budovou již od rána tvořila značná tlačenice u vstupu. Ten, kdo se předem zaregistroval, ušetřil něco na vstupném. Každopádně v ceně vstupu byla možnost tisku velkoformátové fotografie, dále fotografie ve formátu A3 a několik menších.

Publikoval: 20.11.2010 HAMAR | 0 komentářů - přidat komentář

Reportáž z červnového FOTOpiva

Červnové FOTOpivo se již pomalu neslo v režii nadcházejícího léta, času dovolených a bylo již lehce komorní, co se účasti týká. Fotografií se však sešlo dostatek a na stole se objevily práce rozličných rozměrů, témat i provedení a bylo po většinu večera na co koukat i o čem diskutovat.
Publikoval: 29.6.2010 Jakub Kencl | 0 komentářů - přidat komentář

FOTOTVRĎÁK č. 7 - červen 2010

Rok se s rokem sešel, máme tady pomalu červen a na řadu tak přichází i naše oblíbená akce - FOTOTVRĎÁK. Již po sedmé se letos, první červnový víkend, sejde parta fotografických nadšenců, kteří jsou ochotni obětovat i nějaké to pohodlí a fotografovat celých 24 hodin bez odpočinku.
Publikoval: 11.5.2010 Jakub Kencl | komentářů: 3 - poslední: 4.6.2010, 08:50

Mašinkový fotovýlet - Lužná u Rakovníka

Přišlo jaro a i my se začínáme probouzet ze zimního spánku. Tedy ona se spíše probudila Kačka s Bitovodem a naplánovali nám zajímavou technickou akci s výletem do železničního muzea v Lužné u Rakovníka.
Publikoval: 7.5.2010 Jakub Kencl | 0 komentářů - přidat komentář


aktuální akce


 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace