motiv
Přehled článků od autora: katox

WWW stránky autoraNapište autorovi

Filtr | autor:   sekce:   blog:

Článků celkem: 77 | Zobrazeno: 61 - 70

Březnové FOTOpivo a pozvánka na duben

Březnové FOTOpivo se konalo trochu netradičně ve čtvrtek, ale i tak byla účast hojná a bylo se jako vždy na co koukat, co chválit či kritizovat.
Publikoval: 6.4.2011 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Jarní výlet

Zima byla dlouhá a jaro nejen podle kalendáře začíná klepat na dveře. Každý rok pořádáme několik akcí a rádi bychom vás pozvali na letošní druhou v pořadí.
Publikoval: 22.3.2011 katox | komentářů: 2 - poslední: 23.3.2011, 15:32

Lednové FOTOpivo a pozvánka na únor

Ten čas hrozně letí. Ještě jsme nestačili pořádně rozmrznout z Novoroční procházky a už nás vítala teplá náruč salonku Restaurace U Haštalského dědka.
Publikoval: 9.2.2011 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Vítěz soutěže "Vaše nejmilejší fotografie"

Myslím, že jsme vás již napínali dost dlouho a je na čase představit vítěze naší soutěže. Ale než se k tomu dostaneme, ještě jednou bych ráda poděkovala všem soutěžícím, kteří se zúčastnili a podělili se s námi všemi o své nejmilejší fotografie.
Publikoval: 7.2.2011 katox | komentářů: 5 - poslední: 15.2.2011, 14:10

Vyhodnocení soutěže "Vaše nejmilejší fotografie" - část třetí

Jdeme do finále. Rozhodování bylo jako obvykle velice těžké, co porotce to jiný vkus, a tak přišel na řadu náš starý známý bodový systém, který se osvědčil již na mnoha Open Airech a v poslednich letech i na našich x-pozičních podzimech. Všichni redaktoři, kteří se zúčasnili hodnocení naší soutěže, vybrali své tři favority a připojili své komentáře.
Publikoval: 31.1.2011 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Vyhodnocení soutěže "Vaše nejmilejší fotografie" - část druhá

Jak jsme slíbili, čeká nás dnes uveřejnění další části soutěžních fotografií a příběhů z vašich nejmilejších. A protože se již pomalu přesouváme k "vyšším příčkám", čekají nás pouze tři autoři, kteří nejen, že splnili zadání soutěže, ale našli si i mezi porotci své příznivce.
Publikoval: 24.1.2011 katox | komentářů: 1 - poslední: 24.1.2011, 08:43

Vyhodnocení soutěže "Vaše nejmilejší fotografie" - část první

Na začátku prosince jsme vyhlásili soutěž o vaši nejmilejší fotografii a byli jsme mile překvapeni, že i přes předvánoční čas nebo možná i právě proto, se sešlo v naší redakční poště spousta vašich oblíbených fotografií. Některé zadání splnily do puntíku, některé bohužel ne. Nakonec jsme se rozhodli, že vám je ukážeme všechny a aby to bylo více napínavé, budeme je uveřejňovat postupně od těch, které nás zaujaly nejméně, až po vyhlášení vítěze.
Publikoval: 17.1.2011 katox | komentářů: 2 - poslední: 18.1.2011, 12:08

Soutěž: "Vaše nejmilejší fotografie"

Před vánoci roku 2001 se zrodila rubrika s názvem "Nejmilejší fotografie". Rádi bychom ji nyní oprášili a obohatili i o vaše příběhy, spojené s tímto tématem.
Publikoval: 1.12.2010 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Jak jsme si užili XPO 2010

V průběhu roku se snaží x-pozice pořádat vždy několik akcí pro příznivce fotografie a již třetím rokem mezi ně patří i XPO neboli Xpoziční POdzim. Letošní se konal na Třeboňsku v příjemném penzionu Borovanský mlýn a proběhl ve dnech 27. - 31. října.
Publikoval: 15.11.2010 katox, bitovod | 0 komentářů - přidat komentář

Michael Frye: (Digitální) krajinářská fotografie

Michael Frye patří mezi světově uznávané fotografy krajiny. Kromě toho, že svými články přispívá do nejrůznějších fotografických časopisů a napsal knihu The Photographer´s Guide to Yosemite, vystavoval v Ansel Adams Gallery, kde rovněž vyučuje fotografii.
Publikoval: 5.11.2010 katox | komentářů: 1 - poslední: 31.8.2014, 18:38


aktuální akce


 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace