motiv
Přehled článků ze sekce: x-pozice

Zde najdete články a příspěvky o činnosti naší fotografické skupiny, jejímiž členy jsou: Pavel Pola, Jakub Kencl, Zdeněk Tichý, Josef Krása (chose), Petr Jiskra, Michal Krause, Pavel Kutina a Katka Olexová.

Filtr | autor:   sekce:   blog:

Článků celkem: 190 | Zobrazeno: 71 - 80

Pozvánka na dubnové FOTOpivo

FOTOpivo, FOTOpivo... o tom už jsem někde slyšel. Že bych ho i tenhle měsíc propásl? Uff, ještě ne.
Publikoval: 2.4.2012 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Lednové FOTOpivo a něco navíc k tomu únorovému

Krátká reportáž z lednového FOTOpiva a jedno o něco delší zamyšlení navíc.
Publikoval: 20.2.2012 Zdeněk Tichý, Jakub Kencl | 0 komentářů - přidat komentář

Pozvánka na únorové FOTOpivo

Dovoluji si vás pozvat na únorové FOTOpivo, které se bude konat jako obvykle v restauraci Na Kovárně a to 22. února s plánovaným začátkem v 18 hodin. Vzhledem k tomu, že jsme si s vyhlášením dali tentokrát trochu na čas, téma vyhlašovat nebudeme, ale to neznamená, že se na vás a vaše fotky netěšíme.

Publikoval: 15.2.2012 katox | 0 komentářů - přidat komentář

První letošní FOTOpivo

Letošní rok jsme začali, jako již tradičně, Novoročním fotocourem. Nepatřil sice mezi ty nejdelší, které jsme kdy absolvovali, ale procházka to byla příjemná a hlavně z ní vzešla myšlenka na trochu netradiční lednové FOTOpivo.
Publikoval: 9.1.2012 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Novoroční fotocour

Tradice jsou tradice a měly by se dodržovat. Jednou z našich je i Novoroční fotocour.

Publikoval: 16.12.2011 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Listopadové ohlédnutí a pozvánka na vánoční FOTOpivo

Prosinec patří k nejhektičtějším měsícům v roce. V práci a doma blázinec, všechno se musí udělat hned a nejlépe ještě včera, všude spousta lidí předstírajících vánoční náladu, ale zase na druhé straně je to čas, kdy se více setkáváme s rodinou a s přáteli. Abychom nezůstali pozadu, přidáme k vašim již tak obsazeným prosincovým termínům ještě jeden, a to FOTOpivní.
Publikoval: 29.11.2011 katox | komentářů: 4 - poslední: 15.12.2011, 00:49

Listopadová procházka a FOTOpivo

V říjnu jsme sice FOTOpivo vynechali, neb se naše pozornost upírala k další tradiční akci, a to Xpozičnímu podzimu, ale v listopadu si tento výpadek vynahradíme celodenní akcí.

Publikoval: 8.11.2011 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Praha fotografická 2010 z pohledu X-pozice

Praha fotografická 2010 je za námi, proběhla vernisáž a slavnostní předání cen, výstava na Staroměstské radnici potrvá už jen do dnešního dne.
Publikoval: 11.9.2011 Zdeněk Tichý | 0 komentářů - přidat komentář

FOTOpivo v září

Dětičky jsou už zase ve školách a školkách, prázdninová letní pohoda se vytrácí z pracovišt, dalo by se tedy říci, že se vše začíná vracet do starých zajetých kolejí a tak i my bychom vás po dvouměsíční pauze rádi pozvali na zářijové FOTOpivo.

Tentokrát se bude konat krátce před Fototvrďákem a to 21. září od 18 hodin. Pozor změna, tentokrát se sejdeme v restauraci U Haštalského dědka. Dobrou náladu a kupu fotek s sebou :-)

Publikoval: 5.9.2011 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Pozvánka na XPO 2011

Rok se sešel s rokem a tak je znovu na čase vás pozvat na naši tradiční podzimní akci XPO 2011, kterou pořádáme letos již počtvrté. Ještě nás sice čeká FOTOTVRĎÁK, ale měsíc odpočinku po takto náročné akci by vám měl určitě na nabrání nových sil stačit.
Publikoval: 2.9.2011 katox | komentářů: 2 - poslední: 31.10.2011, 18:41
 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace