motiv
Přehled článků ze sekce: x-pozice

Zde najdete články a příspěvky o činnosti naší fotografické skupiny, jejímiž členy jsou: Pavel Pola, Jakub Kencl, Zdeněk Tichý, Josef Krása (chose), Petr Jiskra, Michal Krause, Pavel Kutina a Katka Olexová.

Filtr | autor:   sekce:   blog:

Článků celkem: 185 | Zobrazeno: 81 - 90

Březnové FOTOpivo a pozvánka na duben

Březnové FOTOpivo se konalo trochu netradičně ve čtvrtek, ale i tak byla účast hojná a bylo se jako vždy na co koukat, co chválit či kritizovat.
Publikoval: 6.4.2011 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Jarní výlet

Zima byla dlouhá a jaro nejen podle kalendáře začíná klepat na dveře. Každý rok pořádáme několik akcí a rádi bychom vás pozvali na letošní druhou v pořadí.
Publikoval: 22.3.2011 katox | komentářů: 2 - poslední: 23.3.2011, 15:32

Jaké bylo únorové FOTOpivo?

Po několika minulých FOTOpivech jsme se vrátili do restaurace Na kovárně a ač se to zdá divné, tak na úrovni to bylo znát. Fotograficky to bylo o dost jinde, než minulá setkání. Je jen škoda, že musíme opět změnit lokál...
Publikoval: 2.3.2011 Pavel Pola | komentářů: 9 - poslední: 10.3.2011, 08:39

Lednové FOTOpivo a pozvánka na únor

Ten čas hrozně letí. Ještě jsme nestačili pořádně rozmrznout z Novoroční procházky a už nás vítala teplá náruč salonku Restaurace U Haštalského dědka.
Publikoval: 9.2.2011 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Vánoční FOTOpivo, novoroční fotovycházka a pozvánka na leden

Pro ty z vás, kteří s námi nebyli na vánočním FOTOpivu ani na novoroční vycházce, či se jen zajímají o termín prvního letošního FOTOpiva, zde máme několik vět.
Publikoval: 11.1.2011 bitovod | 0 komentářů - přidat komentář

Novoroční FOTOvycházka Prahou

Stejně jako minulá léta, proběhne i v roce 2011 novoroční FOTOvycházka po Praze. Tato setkání se již stala tradicí a tak i příští rok můžeme protáhnout a provětrat naše znavená a zlenivělá těla po vánočních svátcích a po silvestrovském veselí. Koneckonců, ne nadarmo se říká: „ Jak na Nový rok, tak po celý rok“, takže neváhejte a přidejte se k nám.

Sraz je
1.1.2011 v 11.00
v podloubí Filozofické fakulty UK vedle výstupu z metra Staroměstská.

Přijít může každý se zájmem o fotografii, bez rozdílu věku, pohlaví, náboženství, rasy a fototechniky :-) Manželky, manželé, partneři, děti i domácí mazlíčci budou taktéž vřele uvítáni

Publikoval: 28.12.2010 Jakub Kencl | 0 komentářů - přidat komentář

Fotografická procházka Prahou a pozvánka na Vánoční FOTOpivo

V listopadu jsme využili den volna a udělali si malou vycházku podzimní Prahou. No, malou, na konci dne mi GPS ukazovala 16,3 km, takže jsme se opravdu pěkně prošli. V očekávání podzimních mlh byl sraz za ranního kuropění v Holešovicích. Mlhy nikde, a tak jsme v poklidu posnídali a vydali se podzimním ránem do holešovického přístavu. Nebudu vás zatěžovat nudným popisem cesty krok za krokem a radši přidám nějakou tu fotku pořízenou během dne a pokusím se tak zmapovat naše putování.
Publikoval: 9.12.2010 Jakub Kencl | 0 komentářů - přidat komentář

Jak jsme si užili XPO 2010

V průběhu roku se snaží x-pozice pořádat vždy několik akcí pro příznivce fotografie a již třetím rokem mezi ně patří i XPO neboli Xpoziční POdzim. Letošní se konal na Třeboňsku v příjemném penzionu Borovanský mlýn a proběhl ve dnech 27. - 31. října.
Publikoval: 15.11.2010 katox, bitovod | 0 komentářů - přidat komentář

Reportáž z říjnového FOTOpiva a pozvánka na FOTOden 17.11.

Říjnové FOTOpivo proběhlo 20.10.2010 v restauraci Na Kovárně.
Publikoval: 8.11.2010 Jakub Kencl | komentářů: 3 - poslední: 18.11.2010, 09:16

Zářijové FOTOpivo za námi

Připomínalo tak trošku rekapitulaci letošní fotografické letní sezóny. A tak bylo na co koukat i o čem povídat. Po srpnové komorní akci se nás zase sešel plný salonek a k naší radosti dorazily nové i staronové tváře.
Publikoval: 22.9.2010 katox, chose | 0 komentářů - přidat komentář
 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace