motiv
Přehled článků ze sekce: x-pozice

Zde najdete články a příspěvky o činnosti naší fotografické skupiny, jejímiž členy jsou: Pavel Pola, Jakub Kencl, Zdeněk Tichý, Josef Krása (chose), Petr Jiskra, Michal Krause, Pavel Kutina a Katka Olexová.

Filtr | autor:   sekce:   blog:

Článků celkem: 218 | Zobrazeno: 81 - 90

Letní FOTOpivo

Při naší poslední akci jsme se shodli na tom, že konec léta je vhodným termínem pro naše další FOTOpivo. Ráda bych vás tedy pozvala do salonku restaurace Na Kovárně a to v úterý 27. srpna. Začátek jako obvykle v 18 hodin. Možná je to už zbytečné, ale i tak raději připomínám: fotky s sebou :-)

Publikoval: 3.8.2013 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Červnové FOTOpivo

Poslední FOTOpivo sice svému názvu "jarní" moc věrné nebylo, ale to určitě nic neubralo na jeho kvalitě. Ještě než se rozprchneme k letním radovánkám, rádi bychom vás pozvali na další posezení nad fotkami. Opět se po delší době vrátíme do restaurace Na Kovárně. Salónek je zamluven na 13. června a jako obvykle začínáme v 18 hodin. Vzhledem k tomu, že jsme se dlouho neviděli, tentokrát žádné téma vypisovat nebudeme. Ba naopak, už se těšíme na vaše fotografické úlovky, které se vám zajisté podařilo od dubna ulovit. Takže jako vždy: fotky s sebou :-)

Publikoval: 27.5.2013 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Jarní FOTOpivo

I když pohled z okna neustále potvrzuje nadvládu paní zimy, doufám, že tato pozvánka na jarní FOTOpivo ji konečně přivede k rozumu a donutí ji "sbalit kufry" :-)

Publikoval: 16.3.2013 katox | 0 komentářů - přidat komentář

FOTOpivo v únoru

Jak již Jakub avízoval v reportáži z lednového FOTOpiva, rádi bychom zpestřili průběh některých našich FOTOpiv a první takové zpestření nás čeká již teď v únoru.
Publikoval: 9.2.2013 katox | 0 komentářů - přidat komentář

První letošní FOTOpivo

Novoroční fotocour se povedl a dlouhá procházka po pražských zákoutích zakončená tradičním ohňostrojem nám pomohla rozhýbat tělo po vánočních svátcích. Musím přiznat, že tentokrát se nám podařilo uhájit perfektní místo na sledování ohňostroje a byl to skvělý zážitek. Škoda, že jste lenošili a moc vás nepřišlo. :-)

I tak věřím tomu, že se s vámi budeme i nadále setkávat v hojnějším počtu, a proto bych vás ráda pozvala na letošní první FOTOpivo. Bude se konat jako vždy v restauraci Na Kovárně s obvyklým začátkem v 18 hodin. Ale pozor, tentokrát se sejdeme v úterý 29. ledna.

A nezapomeňte: fotky s sebou.

Publikoval: 15.1.2013 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Novoroční FOTOcour 2013

Jak na Nový rok, tak po celý rok a tradice je tradice, takže i rok 2013 zahájíme naším klasickým Novoročním FOTOcourem po pražských ulicích. Poklábosíme, vyčistíme silvestrovské bolavé hlavy :-), nastíníme plány do budoucna a uděláme snad i pár slušných fotek na zahájení další etapy našeho koníčka.

Publikoval: 14.12.2012 Jakub Kencl | 0 komentářů - přidat komentář

XPO 2012: Závěrečná zpráva

V perexu pozvánky na letošní x-poziční podzim, jsem si dovolila doufat v příjemnou akci a nyní mohu s klidným svědomím prohlásit, že i přes počáteční nesnáze s hledáním vhodného objektu konání, se 5. ročník XPA určitě povedl.
Publikoval: 21.11.2012 katox | 0 komentářů - přidat komentář

Postavil si hospodu u silnice na Písek, ale chodili mu tam lidi

Mnoho z vás si po přečtení tohoto článku řekne, že na fotografický server nepatří, ale v redakci jsme se rozhodli, že se s vámi podělíme o zážitek, který se nám stal při zajišťování naší každoroční podzimní akce XPO.
Publikoval: 16.11.2012 katox | komentářů: 20 - poslední: 30.11.2013, 09:11

Listopadové FOTOpivo

Po delší pauze způsobené, jak již dávno minulými prázdninami, tak naší podzimní akcí XPO a v neposlední řadě i pracovním vytížením, si vás dovolujeme pozvat na tradiční FOTOpivo. Bude se konat ve středu 28. listopadu jako obvykle v Restauraci Na kovárně. Začátek je stále stejný, a to v 18 hodin. A já vím, že to připomínáme pokaždé, ale ani tentokrát si to neodpustím - nezapomeňte na fotky. Dlouho jsme se neviděli, tak už se na vás a na vaše fotografie moc těšíme.

Publikoval: 4.11.2012 katox | komentářů: 1 - poslední: 28.11.2012, 07:58

Tam, kde to žije

Google před nedávnem ukázal "vnitřnosti" svých datacenter. Jsou zajímavé nejen po technické stránce.
Publikoval: 1.11.2012 bitovod | komentářů: 1 - poslední: 6.11.2012, 08:57


aktuální akce


 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace