motiv


hledej v článcích


nejčtenější články

nejdiskutovanější

Přehled článků od autora: Jiří Pytlík

Fotografuji všechno kromě aktů a reportáží, poslední dobou hlavně přírodu, speciálně květiny. Nějaký fotoaparát mě provází posledních cca 30 let, a protože jsem technicky založený, některé byly i vlastní výroby. V současné době používám nejčastěji kinofilmovou zdrcadlovku (Canon EOS 50E) a digitální kompakt (SONY DSC-S85). Materiály si zpracovávám sám (vyvolání, skenování, tisk), výjimečně využiji služeb profesionální laboratoře (Ilfochrome).

WWW stránky autoraNapište autorovi

Filtr | autor:   sekce:   blog:

Článků celkem: 3 | Zobrazeno: 1 - 3

Panorama snadno a rychle?

Materiálu mám spoustu, ale ne všechno je nafocené přesně ze stativu a z ruky to občas ujede. Ale snad bych to nemusel lepit ručně, od čeho máme počítače, že? Tak jsem se pustil do hledání a zkoušení programů určených k "lepení" panoramatických snímků.
Publikoval: 11.8.2004 Jiří Pytlík | komentářů: 25 - poslední: 24.2.2006, 02:13

Když barvy tečou proudem

Inkoustový tisk fotografií je dnes zcela běžný, leč poměrně drahý. Jak obejít nákup barevných kazet a ušetřit? Popis varianty, zvané nepřetržité napájení inkoustem, následuje.
Publikoval: 23.10.2002 Jiří Pytlík | komentářů: 3 - poslední: 28.5.2012, 18:23

Život se Sony DSC-S85

Pohled terénního uživatele na práci s tímto digitálním kompaktem. Co očekávat a nač se netěšit.
Publikoval: 21.11.2001 Jiří Pytlík | 0 komentářů - přidat komentář


aktuální akce


 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace