motiv


hledej v článcích


nejčtenější články

nejdiskutovanější

Přehled článků od autora: HAMAR

WWW stránky autoraNapište autorovi

Filtr | autor:   sekce:   blog:

Článků celkem: 5 | Zobrazeno: 1 - 5

Jak jsem fotil koně

Začátkem roku se na mne obrátil kamarád a fotograf Petr Lusk s návrhem jít fotit koně do Velké Chuchle. První moje reakce byla "Ty jsi byl asi na Dakaru dlouho na slunci, že?" Jinak jsem si nedokázal vysvětlit záměr jít fotit něco, o čem vůbec nic nevíme a po sezoně, strávené focením motoristických a extrémních vodních sportů, to bude pro nás opravdu velkou výzvou.
Publikoval: 5.12.2010 HAMAR | 0 komentářů - přidat komentář

Jaké bylo dnešní setkání fotografů?

Máme za sebou další setkání fotografů tentokrát pořádané v Praze 4 v KC Zahrada. Organizátoři slibovali bohatý program a to se také na místě potvrdilo. Již od ranních hodin bylo před KC Zahrada rušno. Většina fotografů si přivstala, aby nepropásla nabitý program. Proto se před budovou již od rána tvořila značná tlačenice u vstupu. Ten, kdo se předem zaregistroval, ušetřil něco na vstupném. Každopádně v ceně vstupu byla možnost tisku velkoformátové fotografie, dále fotografie ve formátu A3 a několik menších.

Publikoval: 20.11.2010 HAMAR | 0 komentářů - přidat komentář

AirShow – Axalp 2010 Switzerland

Jako každý rok vyrážíme na jednu z nejzajímavějších leteckých přehlídek. Jedná se o vojenskou leteckou přehlídku švýcarského Luftwaffe, místem konání je jako každoročně malá horská vesnička Axalp.
Publikoval: 19.11.2010 HAMAR | komentářů: 4 - poslední: 29.11.2010, 14:11

Závěsné systémy na fototechniku

K prvnímu článku o ochraně fototechniky v náročných podmínkách bylo mnoho dotazů, a tak bych rád navázal článkem o dalším vybavení a příslušenství, které jsem měl možnost vyzkoušet. Rád bych zdůraznil, že se jedná jen o moji vlastní zkušenost a nechci zde prezentovat vybavení, které jsem neměl v ruce.
Publikoval: 8.4.2010 HAMAR | komentářů: 10 - poslední: 22.4.2010, 08:27

Extrémní ochrana fotoaparátu aneb Jak se fotí Dakar

Po skončení loňského ročníku Rally Dakar 2009 se na mne obrátilo pár kamarádů - fotografů - s prosbou, jak vyřešit ochranu fototechniky v tak náročných podmínkách, jako je focení na poušti. Hledali jsme na internetu nějaký produkt, který by takovouto ochranu splňoval.
Publikoval: 15.3.2010 HAMAR | komentářů: 29 - poslední: 22.3.2010, 09:05


aktuální akce


 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace