motiv


hledej v článcích


nejčtenější články

nejdiskutovanější

Přehled článků od autora: Pavel Sušeň

Fotografovat jsem začal v 15 letech se stařičkým Zenitem, později jsem vystřídal několik kompaktů a v současné době fotím s Minoltou Dynax 500. Používám objektivy Sigma a Tokina v rozsahu 20 - 300mm, blesk Metz, hromádku filtrů a jiného drobného příslušenství. Téměř 100% používám diafilmy Fuji, občas černobílé Ilfordy.
Mým nejoblíbenějším fotografickým tématem je krajina, zvláště krajina
rodného Valašska a velmi blízkého Slovenska.

Napište autorovi

Filtr | autor:   sekce:   blog:

Článků celkem: 3 | Zobrazeno: 1 - 3

Nebojte se abstrakce

Hra barev, světel a stínů na abstraktních fotografiích působí na každého z nás jinak. Někoho takové fotografie upoutají na první pohled, jiný jim zkrátka nemůže přijít na chuť. Rozhodně však podněcují naši fantazii.
Publikoval: 22.3.2006 Pavel Sušeň | komentářů: 28 - poslední: 28.3.2006, 22:00

V království barevných rampouchů a ledových trpaslíků

Tak už je to tady: zbývá mi poslední týden lehkomyslného a nezodpovědného života svobodného mládence. Jsem však smířen s osudem a za několik dní určitě řeknu to známé slůvko "ano". Ale ještě před tím vyrazím na plánovanou polární výpravu a ve sněhových závějích budu meditovat o smysluplnosti svátosti manželské. Doufám, že se mi přitom podaří něco vyfotografovat.
Publikoval: 14.2.2003 Pavel Sušeň | komentářů: 3 - poslední: 7.3.2003, 06:43

Malá Fatra, Diery

Máte alespoň jeden den volno a nevíte, kam se s fotoaparátem vydat? Zkuste si udělat výlet na Slovensko na Malou Fatru. V severovýchodní části Kriváňské Fatry se totiž nachází jedna z nejkrásnějších tiesňav na Slovensku - Diery.
Publikoval: 19.4.2002 Pavel Sušeň | 0 komentářů - přidat komentář


aktuální akce


 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace