motiv


hledej v článcích


nejčtenější články

nejdiskutovanější

Přehled článků od autora: Věra Matějů

Napište autorovi

Filtr | autor:   sekce:   blog:

Článků celkem: 4 | Zobrazeno: 1 - 4

Pozvánka na výstavu Proměny - Karlín v posledních 10 letech

Výstava fotografií byla uspořádána z iniciativy pana Serge Borensteina, jedné z osobností výrazně spjatých s osudy Karlína a jeho pozitivní změnou v daném období. Za podpory Karlín Group, a.s. a pod patronátem Svazu českých fotografů uspořádaná expozice netradičním způsobem připomíná vývoj jedné části Prahy 8 v časovém úseku sahajícím k povodním před deseti lety.
Publikoval: 17.9.2012 Věra Matějů | 0 komentářů - přidat komentář

Praha Fotografická – 15. jubilejní ročník

Soutěži Praha fotografická každoročně mapující proměny hlavního města očima fotografů je letos patnáct let. Výstava vítězných a vybraných snímků na Staroměstské radnici v Praze, od 19. srpna do 11. září 2011, opět ukazuje, že fotografové stále nacházejí něco nového, a také, že vystavené fotografie často zachycují svět, který již neexistuje – stavby, pohledy, zákoutí či volná prostranství, protože město se mění v řádu měsíců i dní.
Publikoval: 19.8.2011 Věra Matějů | 0 komentářů - přidat komentář

S fotografy po stopách Karla Hynka Máchy

Výstava je výsledkem fotografického workshopu pořádaného Svazem českých fotografů k 200. výročí narození slavného a originálního českého básníka, jenž proslul láskou ke krajině, putování a objevování a jenž cestu povýšil na filozofickou kategorii při hledání smyslu lidského života.
Publikoval: 22.12.2010 Věra Matějů | 0 komentářů - přidat komentář

Ladislav Kamarád: Obrazy mizejícího světa

Ladislav Kamarád vystavuje v červnu a červenci na Staroměstské radnici a při té příležitosti jsme si povídali o jeho způsobu tvorby, inspiraci a trochu i o názorech na život vůbec...
Publikoval: 9.7.2009 Věra Matějů | komentářů: 50 - poslední: 11.9.2012, 15:57


aktuální akce


 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace