motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 2. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Příslušenství | Sony / Konica Minolta | vloženo: 10.1.2018, 20:44 | odkaz

Adaptér Leica R na SONY A-mount Alpha bajonet

Prodám vynikajíci mosazný adaptér na objektivy Leica R pro použití na všech digitálnich zrcadlovkách SONY s Alpha bajonetem. Adaptér na rozdíl od běžných nasazovacích adaptérů je šroubovací , t.j. uvolněním 6 šroubů se odejme původni bajonetový díl LEICA a nasadí se tento, přičemž se použijí stejné šrouby. Celý úkon trvá 10 minut. Konverze je jako z továrny a je plně vratná. Díky odejmutí původního bajonetu je zaručeno ostření na nekonečno, což u 95% běžně dostupných adaptérů není dosaženo z důvodu ponecháni originálního mezikusu. Ten nedovoluje dosednutí objektivu do předepsané vzdálenosti registru. Adaptér je z chromované mosazi. Dobírka možná.

Cena: 360,-

Preferovaná lokalita: Olomoucký kraj

Adaptér Leica R na SONY A-mount Alpha bajonet 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace