motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 2. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Vybavení ateliéru |  ostatní | vloženo: 14.5.2016, 21:14 | odkaz

Softbox 80x80 cm pro systémové blesky

Softbox 80 x 80 cm pro systémové blesky s držákem pro upevnění na studiový stativ. Vnitřní stěny softboxu jsou opatřeny stříbrnou reflexní vrstvou, která odráží a směruje světlo skrz dvě odnímatelné difuzní plochy, čímž maximalizuje efektivitu. Na rozdíl od fotografických deštníků, jejichž princip spočívá v odrážení a rozptylu světla, jsou softboxy určeny pro přesné usměrnění toku světla na fotografovaný objekt.

Držák s posuvnými lištami umožňuje přesné umístění blesku vůči softboxu v horizontálním i vertikálním směru, otočná kulová hlava slouží pro snadné polohování celého softboxu v rozsahu ±90 °.

Softbox včetně držáku se snadno složí do přepravní brašny o rozměrech 38 × 7 × 28 cm (součást dodávky), takže se ideálně hodí na cesty.

Pro objednávky a další informace klikněte zde.

Cena: 1790,-

Link: klikněte zde pro více informací

Softbox 80x80 cm pro systémové blesky 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace