motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 26. 10. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Blesky | Canon | vloženo: 28.3.2020, 19:11 | odkaz

NOVÁ Phottix sada barevných gelových filtrů pro externí blesky (30 + 1 filtrů)

Použití gelových filtrů na externích blescích může být problematické. Jak je upevnit? Příchytky na suchý zip či gumové pásky a další nepraktické výmysly…

Řešení přináší Phottix sada barevných gelových filtrů pro externí blesky. Tato sada obsahuje revoluční plastový držák filtrů, který pomocí suchého zipu snadno připevníte na hlavu většiny externích blesků. Pak už jen stačí do držáku zasunout kterýkoli z třiceti přiložených gelových filtrů. Součástí dodávky je i textilní karta v černé barvě (z lícu) a stříbrné barvě (z rubu), která z držáku hravě vytvoří klapku nebo odraznou plochu pro přesné usměrnění toku světla na snímaný objekt.

Barvy gelových filtrů: zálivová modř (Gulf Blue), korálová (Coral), popelavě šedá (Dove Gray), zelená (Tech Green), oceánská modř (Ocean Blue), červenohnědá (Sienna), tmavě zelenomodrá (Teal), světle šedá (Soft Gray), modrá (Studio Blue), modrá mlha (Blue Mist), tulipánová (Tulip), sekvojová (Redwood), žlutooranžová (Marmalade), cesmínová (Holly), podzimní (Autumn), rustikální (Rustic), venkovská modř (Country Blue), tmavě zelená (Evergreen), banánová (Banana), purpurová (Purple), riflová (Blue Jean), nazelenalá (Greentone), královská modř (Regal Blue), světle modrá (Baby Blue), ultramarínová modř (Ultramarine), kanárkově žlutá (Canary), nebeská modř (Sky Blue), červená (Primary Red), sytě žlutá (Deep Yellow), kaštanová (Chestnut)

Obsah balení:
● 1× držák filtrů se suchým zipem
● 30× gelový filtr
● 1× černo-stříbrná textilní karta
● 1× pouzdro na držák a gelové filtry

Pro objednávky a další informace klikněte zde.

Cena: 749,-

Link: klikněte zde pro více informací

NOVÁ Phottix sada barevných gelových filtrů pro externí blesky (30 + 1 filtrů)



 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace