motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 2. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Blesky | Canon | vloženo: 7.3.2018, 21:03 | odkaz

Univerzální difuzér pro interní blesk typu Lights Tipper Pop-up Flash Bounce

Malá plocha emitoru světla blesku vede k tvrdým a nevzhledným stínům. Interní blesky navíc svojí konstrukcí neumožňují rovnoměrné nasvícení scény – při focení s širokoúhlými objektivy bývají okraje snímku tmavší, s teleobjektivy zase dochází k ztmavení dolní části snímku v důsledku částečného zaclonění světla blesku objektivem.

Univerzální difuzér pro interní blesk typu Lights Tipper Pop-up Flash Bounce přesměruje světlo z vestavěného blesku v úhlu 90 °. Umožňuje tak odraz světla od stropu nebo stěn, a tím nasvícení scény plošnějším, a tudíž měkčím světlem. Výsledkem jsou daleko lepší měkké a pozvolné stíny a světlo se rozptýlí rovnoměrně v celém prostoru focené scény.

Pozn.: Ideální pro použití v místech, kde je dostatečně nízký strop o výšce asi 2 – 3,5 m. Pokud vestavěný blesk neposkytuje dostatečný výkon, nastavte vyšší citlivost ISO a větší clonu (nižší clonové číslo).

Pro objednávky a další informace klikněte zde.

Cena: 199,-

Link: klikněte zde pro více informací

Univerzální difuzér pro interní blesk typu Lights Tipper Pop-up Flash Bounce 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace