motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 2. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
ZDARMA |   různé |  ostatní | vloženo: 14.11.2016, 11:09 | odkaz

Fotografická sbírka pro TK Sejřek

- děkujeme za dosavadní dary v podobě kompaktu Nikon a DSLR Sony -

Pro skupinu klientů hledáme vybavení, které možná právě Vám přebývá nevyužité doma v skříni. Jedná se o účastníky rehabilitační komunity, kteří se v rámci programu učí fotografovat, editovat a tisknout fotky. Komunitu provozuje organizace z neziskového sektoru. Více info na www.tksejrek.kolping.cz.

Poptáváme : digitální kompakty s možností nastavení (S/Tv, Av režim, korekce expozice..) a především starší zrcadlovky (nejlépe se setovým objektivem či pevný sklem - nefunkční AF není překážkou), fotobrašny, odrazky, a další příslušenství..
Analogové přístroje jsme bohužel nuceni odmítnout z důvodu vyšších provozních nákladů (filmy, vyvolávání..)

Momentálně naše komunita disponuje pouze zrcadlovkou Canon 400D se setovým objektivem, s kterou pracuje v průměru 8 lidí, které vede jeden fotograf. Po úspěšném půlročním fungovaní jsme se rozhodli k nákupu dalšího vybavení. V omezeném rozpočtu by nám velmi pomohlo cokoliv z výše zmíněného vybavení. Pro více informací mě prosím kontaktujte na mailu stepan.borkovec@kolping.cz

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace