motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 19. 2. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Vybavení ateliéru |  ostatní | vloženo: 26.12.2020, 23:57 | odkaz

Trvalé světlo Fstudio LED-2000B s bajonetem Bowens

Světlo je osazeno 200W multi-LED panelem o max svítivosti 20000Lm (ekvivalent cca 2000W halogenová žárovka). V samotném LED panelu je uložena výkonná LED dioda s vysokým CRI (index podání barev) o barevné teplotě 5500 Kelvinů. Světlo lze ztlumit v 10 krocích až na nulovou svítivost, což je zobrazováno na červeně podsvíceném displeji ovládacího panelu. Životnost LED panelu je 30.000 hodin. LED-panel je osazen na masivním hliníkovém chladiči, který je ze světla dochlazován tichým ventilátorem.

Součástí balení je standardní deštníkový reflektor s odnímatelným difuzérem. Standardní reflektor nebo jiné atelierové příslušenství (jako naříklad soxtboxy, beautydishe, klapky atd.) se na světlo připevňuje, podobně jako u záblesků, pomocí standardního bajonetu bowens.

Cena: 10950,-

Link: klikněte zde pro více informací

Trvalé světlo Fstudio LED-2000B s bajonetem Bowens 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace