motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 30. 4. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Vybavení ateliéru |  ostatní | vloženo: 14.4.2021, 17:01 | odkaz

Studiový blesk s rychlým dobíjením Fstudio Q-300

Tato řada zábleskových světel se vyznačuje extrémně krátkým časem potřebným pro dobití kondenzátorů (na plný výkon se světlo dobije do 0,5 s). Díky tomu máte světlo vždy v pohotovsti pro další snímek. Vhodné pro fotografy, kteří preferují dynamický styl fotografování, kdy za krátký čas, potřebujete pořídit větší množství snímků (např. fotografování dětí, rychle pózující modelky, pohyb). Kromě tohoto vyniká světlo také velice krátkou dobou záblesku, díky tomu budou Vaše fotografie čistší a ostřejší. Další výhodou je regulace pilotní lampy odděleně od síly záblesku. Standardem u této série světel je automatické vybití kondenzátorů při snížení síly záblesku. Na zadní straně blesku najdete zeleně podsvícený display, který zobrazuje hodnotu na kterou je nastaven záblesk nebo pilotní lampa v rozmezí 0-6 (rozsah 6 clonových čísel). Záblesk má u nás nejrozšířenější bajonet Bowens pro upevnění příslušenství, díky tomu je použitelný s široku škálou příslušenství které také najdete v naší nabídce.

Cena: 6480,-

Link: klikněte zde pro více informací

Studiový blesk s rychlým dobíjením Fstudio Q-300 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace