motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 8. 1. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Canon | vloženo: 3.6.2017, 22:50 | odkaz

Canon EOS 5D s krabicí

Prodám tělo fotoaparátu Canon EOS 5D včetně krytky těla, popruhu, baterky, nabíječky, návodu v angličtině a krabice. Tělo jeví jen minimální běžné kosmetické známky používání (viz fotky v linku) a je bezvadně funkční. Na displeji je nalepena folie. Číslo poslední fotografie je jen asi 6700. Fotoaparát jsem koupil jako zánovní v bazaru u Fotoškody ve Vodičkově ulici v roce 2009. Používal jsem ho jako záložní k dalšímu 5D a 5D mark II, takže ne příliš intenzivně (fotím jen pro radost, nejsem profesionální fotograf). Dávám 14 dní záruku na jakékoli skryté vady. Osobní předání a vyzkoušení je možné v Praze, případně pošlu na dobírku (k ceně je potom třeba připočítat poštovné).

Cena: 10000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Canon EOS 5D s krabicí 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace