motivhledej v bazaru
Bazar
Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 22.9.2017, 03:00 | odkaz

Nikon D4 - nafoceno 113 tis. snímků, velmi dobrý stav, čerstě po vyčištění a seřízení

Prodám profesionální velkoformátovou (fullframe) zrcadlovku Nikon D4, ve velmi dobrém stavu - podívejte se na skutečné fotky prodávaného fotoaparátu ve vysokém rozlišení na odkazu níže. Nafoceno 112889 snímků. Vše funguje perfektně. Baterie stavu 0 (jako nová). Displej bez šrábanců. Před prodejem jsem nechal fotoaparát v Nikon servisu vyčistit, seřídit a nalepit nový zadní gumový grip (viz faktura v odkazu s fotkami). Dále k fotoaparátu nabíječka, popruh, kabel, software, krabice, krytky atd - vše viz foto. Osobní předání a vyzkoušení Praha, Olomouc.

Foto zde: http://bit.ly/Nikon-D4-2058126
Poslední fotka pořízena právě prodávaným fotoaparátem - pro kontrolu počtu nafocených snímků (stažení snímku najdete pod ikonkou menu vpravo nahoře).

Cena: 58900,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Nikon D4 - nafoceno 113 tis. snímků, velmi dobrý stav, čerstě po vyčištění a seřízení 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace