motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 26. 7. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Canon | vloženo: 19.7.2017, 11:45 | odkaz

Canon EOS 600D + 50mm f1.8 II + 75 - 300mm f4.5 - 5.6 III + příslušenství

Dobrý den, prodám digitální zrcadlovku Canon Rebel T3i/EOS 600D koupenou v zahraničí, ovšem je nainstalovaný český software. Zrcadlovka je mechanicky zcela v pořádku, pouze na displayi je rýha která ovšem nemá na funkci žádný vliv(viz fotografie). Jinak tělo nenese téměř žádné známky používání.rnrnKomplet je vhodný pro začátečníka, já s ním fotila především svého psa a sport a byla jsem spokojená. Momentálně jsem přešla na FF tak posílám dál. rnrnK tělu náleží: rn- Battery grip rn- 1x originální bateriern- 1x kvalitní neoriginální baterie rn- popruh rn- nabíječka do auta rn- 32 GB SD vysokorychlostní paměťová karta rn- krytka těla rnrnObjektiv Canon 50mm f/1.8 II rnPlně funkční bez vad. Objektiv bude předán bez přední krytky. Prozatím na něm krytka je, ale potřebuji si ji nechat. rnrnTeleobjektiv Canon EF 75 -300mm f/4-5.6 III USM rnObjektiv nese pouze kosmetické známky použití a to lehce ošoupaný plast od prstu. rnJinak je mechanicky zcela v pořádku. rnrnRáda bych tento komplet prodala jako celek. rnV případě rychléjho jednání přidám k sadě brašnu přes rameno značky Cullman s posuvnými přepážkami, pláštěnkou a velmi pohodlným odpruženým popruhem. rnrnFotky vyfocené daným setem možno zaslat. Jakékoliv dotazy ráda zodpovím. rnFotky všech částí setu: https://photos.app.goo.gl/HCgNJKtbEObz0ABT2rnrnFoťák i objektivy je možné vyzvednout a vyzkoušet v Praze(Bořislavka a okolí)

Cena: 11000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Canon EOS 600D + 50mm f1.8 II + 75 - 300mm f4.5 - 5.6 III + příslušenství 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace