motiv


hledej v bazaru

Bazar
Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

PRODÁM | Dálkoměrné přístroje |  ostatní | vloženo: 11.6.2018, 10:16 | odkaz

Robot II + bohaté originální příslušenství

Prodám historický ale plně funkční Robot II v pěkné stavu. K němu základní objektiv Schneider Kreuznach Xenar 37,5/2.8 a teleobjektiv Schneider Kreuznach Tele-Xenar 75/3.8, originální žlutý kontrastní filtr pro černobílou fotografii (pasuje na oba objektivy), 2 sady originálních kazetek na film (navýjecí i snímací nebo jak to česky říct ;-) plus originální pouzdro pro tyto kazetky s možností převíjení.

Aparát nese známky používání ale je plně funkční. Optika ve výborném stavu. Vše připravené k okamžitému fotografování. Pérový posun umožňuje po natažení snímat sériově několik snímků za sebou. Posun filmu je spolehlivý. Formát 24x24 mm udělá cca 50 fotografií na běžný kinofilm.

Cena za celý set aparátu, příslušenství a dvou objektivů je 6999 Kč. Osobně v Praze s prohlídkou či poštou v ČR kamkoliv při platbě předem na účet. Při rychlém jednáním 5% sleva. Fotografie samozřejmě pošlu na email. Prodej sestavy po částech možný, ale nic neslibuji. Záleží na Vaší nabídce.

Cena: 6999,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Robot II + bohaté originální příslušenství 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace