motivhledej v bazaru
Bazar
Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

PRODÁM | Objektivy - pevné |  ostatní | vloženo: 25.11.2017, 16:10 | odkaz

Schneider Tele-Xenar 75/3.8

Prodám malý velmi zajímavý objektiv Schneider Tele-Xenar 75/3.8 ze systému Robot.. objektiv má závit 26 mm a dá se snadno redukcí upravit k použití na Leicu nebo jakékoliv bezzrcadlovky (i s ostření na nekonečno bez optického členu). Vykreslí políčko 24x24mm a i nepatrně více. Vhodné tedy na APS-C či m43. Použití na FF Leicu není vhodné kvůli vinětaci. Nicméně na LTM stačí jednoduchý mezikroužek (26-39mm) a redukcí z 39mm na bezzrcátka už koluje světem mnoho.

Objektiv je poctivá práce - kov a sklo, ostření i clonění jdou lehce, skla jsou bez poškození. Objektiv nese trochu historické patiny, ale nic co by kazilo dojem či omezovalo funkce. Jedná se o stříbrnou verzi. Fotografie objektivu pošlu (nebo po pořízení fotky zde updatuji obrázek ;-)

V odkazu neleznete pár fotografií z objektivu..

Cena 3000 Kč.
K osobní prohlídce a předání v Praze. Poštou kamkoliv v ČR +100 Kč při platbě předem na účet.

Cena: 3000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Schneider Tele-Xenar 75/3.8 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace