motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 2. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Blesky | Sony / Konica Minolta | vloženo: 14.10.2017, 23:23 | odkaz

Objektiv Nikon, blesk Minolta

Objektiv AF-S NIKKOR DX 18-55mm 1:3.5-5.6 G VR - 2.600,- Opticky velmi povedený, minimální známky používání, originální krytky a navíc sluneční clona.

Profi blesk Minolta 5400-HS - 3.690,- sleva na 2.990,- ! Směrné č. 54, výklopný, otočný reflektor, motorový zoom, vysokorychlostní synchronizace až do 1/8000sec. Blesk jeví běžné známky používání, je plně funkční, vč. stojánku a pouzdra. Vhodný jak pro digitální, tak i kinofilmové zrcadlovky Minolta a Sony.

Osobní předání Praha - Praha západ, mohu případně poslat i na dobírku (+150,-). Sleva za rychlé jednání nebo zprostředkování ;-)

Foto zašlu na vyžádání.

Cena: 2990,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Objektiv Nikon, blesk Minolta 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace