motivhledej v bazaru
Bazar
Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 24.11.2017, 03:20 | odkaz

Nikon D700 - nafoceno 44tis. snímků, velmi dobrý stav, 2x baterie

Prodám profesionální velkoformátovou (fullframe) zrcadlovku Nikon D700, v pěkném stavu - podívejte se na skutečné fotky prodávaného fotoaparátu ve vysokém rozlišení na odkazu níže. Nafoceno 44068 snímků. Nějaké ty škrábanečky už samozřejmě má, není nová, ale vše funguje perfektně. Dvě baterie, jedna originál Nikon, druhá neoriginál, obě stavu 0 (jako nová). Dále k fotoaparátu nabíječka, popruh, kabel, krytky, software, krabice atd - vše viz foto. Osobní předání a vyzkoušení Praha, Olomouc, Zlín.

Foto zde: http://bit.ly/Nikon-D700-2249576
Poslední fotka pořízena právě prodávaným fotoaparátem - pro kontrolu počtu nafocených snímků (stažení snímku najdete pod ikonkou menu vpravo nahoře).

Cena: 16900,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Nikon D700 - nafoceno 44tis. snímků, velmi dobrý stav, 2x baterie 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace