motivhledej v bazaru
Bazar
Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

PRODÁM | Kinofilmové zrcadlovky | Praktica | vloženo: 17.4.2018, 01:54 | odkaz

Prodám Praktica BC1 electronic + Prakticar 50/1,8

Prodám fotoaparát Praktica BC1 electronic - byl užíván jako rodinný fotoaparát, hezký čistý stav, plně funkční vč. automatického měření expozice - testováno. Originální pouzdro (bez šroubu k fotoaparátu), návod, zcela nová baterie.

Objektiv Prakticar 50/1,8 - na tubusu běžné kosmetické známky užívání, optika netknutá, chod clony a ostření hladký, problém s únikem oleje na lamely clony (mastné 3 lamely z 6 pouze na zadní straně + špička 4. lamely) - s objektivem jsem úspěšně nafotil testovací film bez problémů s expozicí.

Objektiv Prakticar 28/2,8 - prodáno

Po cca 15ti letech nepoužívání jsem s fotoaparátem zcela bez problémů nafotil zkušební film v režimu automatic - kompletní fotodokumentace v odkazu níže, doložím účtenkou z fotolabu. Prodávám bez záruky jako použité zboží. Osobní předání - Praha

Cena: 900,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Prodám Praktica BC1 electronic + Prakticar 50/1,8 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace