motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 26. 5. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Blesky | Nikon | vloženo: 9.11.2017, 09:21 | odkaz

Nissin Sony, Nikon

K prodeji sada Nissin blesku a ridici jednotky rnrn2x Externí blesk Nissin Di700A (Nikon) - cena za kus 2500,-rn(kupovany jeden kus 1.7.2016 druhy 7.2.2016)rnhttps://www.4studio.cz/externi-blesk-nissin-di700a-pro-nikon-ttl-nikonrnrn1x Řídící jednotka Nissin Air 1 pro Nikon - cena 1000,-rnhttps://www.4studio.cz/ridici-jednotka-nissin-air-1-pro-nikonrnrn1x Řídící jednotka Nissin Air 1 pro Sony - cena 1000,-rnhttps://www.4studio.cz/ridici-jednotka-nissin-air-1-pro-sonyrnrn1x Radiový přijímač Nissin Air R pro Nikon - cena 750,-rnhttps://www.4studio.cz/radiovy-prijimac-nissin-air-r-pro-nikonrnrnVse funkci, lehke znamky pouzivani.rnKupovano na Nikon, pak jsem presel na Sony. Na obou znackach funkci a bez problemu.

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace