motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 8. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Blesky | Canon | vloženo: 8.9.2021, 20:41 | odkaz

NOVÝ Yongnuo YN600EX-RT II E-TTL systémový blesk pro Canon (GN60, HSS, náhrada Canon Speedlite 600EX II-RT) + 3× barevný silikonový difuzér a doprava ZDARMA!

Yongnuo YN600EX-RT II je druhou generací úspěšného externího blesku, který nabízí stejné funkce jako Canon Speedlite 600EX II-RT.

Toto výkonné zábleskové zařízení se směrným číslem 60 (ISO 100, m) může být použito na fotoaparátu i mimo fotoaparát. Vestavěné rádiové spouštění je plně kompatibilní s bezdrátovým fotografováním pomocí rádiového přenosu systému Canon a umožňuje dálkové ovládání osvětlení pomocí dalšího blesku nebo rádiové řídicí jednotky Canon Speedlite Transmitter ST-E3-RT nebo Yongnuo YN-E3-RT II. Kromě rádiového spouštění je plně kompatibilní s bezdrátovým fotografováním pomocí optického přenosu systému blesků Canon Speedlite, kde může fungovat jako hlavní i vedlejší jednotka.

Funkce:
● podporuje automatické zábleskové režimy E-TTL II, E-TTL a TTL, včetně nastavení kompenzace expozice s bleskem
● ruční nastavení výkonu blesku v rozsahu od 1/128 výkonu do 1/1 plného výkonu v přírůstcích po 1/3 EV
● synchronizace na 1. i 2. lamelu, včetně synchronizace FP s krátkými časy závěrky až do hodnoty 1/8000 s
● stroboskopický režim blesku 1 až 100 Hz
● směrné číslo 60 (v metrech při ohniskové vzdálenosti 200 mm, citlivost ISO 100)
● integrovaný rádiový vysílač/přijímač je kompatibilní se systémem bezdrátového rádiového přenosu blesků Canon Speedlite v režimu hlavní/vedlejší jednotky pro ovládání až pěti skupin blesků
● kompatibilní se systémem bezdrátového optického přenosu blesků Canon Speedlite v režimu hlavní/vedlejší jednotky pro ovládání až tří skupin blesků (režim „SC“)
● kompatibilní se systémem kreativního osvětlení Nikon (CLS) v režimu vedlejší jednotky pro ovládání až tří skupin blesků (režim „SN“)
● další dva speciální režimy optického spouštění v manuálním režimu blesku (režim „S1“ nebo s vyloučením předzáblesku režim „S2“) umožňující odpalování jakoukoli další zábleskovou jednotkou, vestavěným bleskem či studiovým světlem
● dálkové spouštění fotoaparátu
● výklopná hlava otočná o 180 stupňů s automatickým zoomem 20 až 200 mm a vestavěnou širokoúhlou rozptylnou destičkou pro ohniskovou vzdálenost 14 mm
● vestavěná bílá odrazná destička
● rychlé a tiché nabíjení trvající přibližně 3 s
● indikátor stavu baterií
● velký podsvícený displej se snadným ovládáním
● kovová upevňovací patice se zajišťovací páčkou a zámkem
● pomocné světlo AF pro snadné zaostření při nedostatečném osvětlení nebo nízkém kontrastu
● ochrana proti přehřátí hlídající teplotu hlavy blesku i baterií
● konektor USB pro aktualizaci firmware
● ZDARMA od nás navíc obdržíte sadu tří silikonových difuzérů v neutrální mléčné, žluté a modré barvě. Na rozdíl od plastových difuzérů je lze snadno složit, takže nezabírají místo a hravě se vejdou do každé brašny.
● napájení čtyřmi běžnými 1,5V tužkovými bateriemi AA, které mohou být nahrazeny i 1,2V dobíjecími akumulátory AA (baterie nejsou součástí dodávky)
● k externímu napájení lze použít bateriový zdroj Canon CP-E4/Pixel TD-381NEW

Obsah balení:
● 1× blesk Yongnuo YN600EX-RT II pro Canon
● 3× ZDARMA barevný silikonový difuzér (mléčný, žlutý, modrý)
● 1× stojánek pro blesk
● 1× kvalitní polstrované pouzdro se smyčkou pro upevnění na opasek a vnitřní kapsou pro stojánek

Pro objednávky a další informace klikněte zde.

Cena: 4990,-

Link: klikněte zde pro více informací

NOVÝ Yongnuo YN600EX-RT II E-TTL systémový blesk pro Canon (GN60, HSS, náhrada Canon Speedlite 600EX II-RT) + 3× barevný silikonový difuzér a doprava ZDARMA! 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace