motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 2. 7. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - pevné |  ostatní | vloženo: 7.3.2021, 13:03 | odkaz

TAIR 11 133mm f2.8 M39

K prodeji tato méně vídaná sovětská, světelná "stotřiatřicítka" s 20ti lamelami clony, které v každé poloze zajišťují téměř dokonalý kruh a jemný bokeh. Tento Tair je vhodný zejména na portrétní fotografii.


Objektiv je celkově v pěkném a zachovalém stavu, až na pár stop na předním členu (nejspíše od čištění), nejedná se o žádné hloubkové stopy. Vliv na kvalitu fotografie jsem nezpozoroval. Po mechanické stránce objektivu, ostření jde plynule bez zadrhávání, oba clonový prstence jdou bez větší námahy. Lamely clony jsou bez mastnoty. Uvnitř se nějaký ten prach najde.

Součástí prodeje je Tair 11 133mm f2.8 + přední a zadní krytka.
Cena 3 500,- Kč + případná pošta :)

Cena: 3500,-

Link: klikněte zde pro více informací

TAIR 11 133mm f2.8 M39 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace