motiv


hledej v bazaru

Bazar
Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, ukradená technika (aktualizace 4. 10. 2018)! Podrobnosti zde

PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Canon | vloženo: 6.12.2018, 19:26 | odkaz

Canon EOS 30D set s příslušenstvím

Pro kamaráda nabízím na prodej tento jeho set - Canon EOS 30D + battery grip Phottix + příslušenství ( originál Canon nabíječka, 4 ks baterií, kartu CF SanDisk Ultra 4 GB) - za 2.700 Kč.
Dále nabízí blesk Canon Speedlite 550X a nabíječka akumulátorů do blesku - za 1700 Kč.
V případě koupě všeho výše uvedeného dohromady - cena je 4000 Kč. (bez objektivu, který je na fotkách- OBJEKTIV JE JIŽ PRODÁN samostatně).Vše je funkční. Za tuhle skvělou cenu je to pro začátečníka nebo amatéra pořád výborný vstup do světa fotografování zrcadlovkou. Preferuji osobní předání-jsem z Vysočiny, ale při slušném jednání jsem ochoten poslat i na dobírku.Občas jezdím do Brna, Prahy nebo Znojma-možnost osobního předání.
Inzerát platí do smazání !

Cena: 2700,-

Link: klikněte zde pro více informací

Canon EOS 30D set s příslušenstvím 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace