motivhledej v bazaru
Bazar
Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

PRODÁM | Objektivy - zoom | Fujifilm | vloženo: 18.6.2018, 13:58 | odkaz

Prodám Fujifilm Fujinon XF 18-55/2,8-4 R LM OIS

Prodám. Není používán. Zakoupen v květnu 2018 V záruce výrobce. Kompletní krytky, sluneční clona, originální balení, dokumentace. Vyroben v Japonsku. Může smlouvat.
Psát do regionů. Fujinon XF 18-55mm F2.8-4 R LM OIS je univerzální objektiv se zoomem, který se třemi výhodami: vysoká светосилой, lehkostí a kompaktnost a přítomností vestavěného systému optické stabilizace obrazu.rnrnV drtivé většině situací, které vznikají v praxi, je dokonale vyrovnat se s возложенными na něj povinnostmi. Tento optický nástroj se vyznačuje dostatečně vysoká ostrost a detaily obrazu v celém rozsahu ohniskové vzdálenosti, od otevřené clony, vynikající reprodukce barev, pečlivé a kvalitní přehrávání half-tón gradaci ve světlech a stínech.rnrnFujinon XF 18-55mm F2.8-4 R LM OIS - lze použít pro dosažení выразительного efekt rozostření pozadí a popředí.rnrnFujinon XF 18-55mm F2.8-4 R LM OIS — nástroj výběru pro pole fotografie, pro cestování a turistiku, kdy na účtu každých 100 g tělesné hmotnosti zařízení.rnrnFujinon XF 18-55mm F2.8-4 R LM OIS je ideální фотолюбителям a фотопрофессионалам jako skvělý nástroj pro každodenní práci.

Cena: 7500,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Prodám Fujifilm Fujinon XF 18-55/2,8-4 R LM OIS 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace