motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Vybavení ateliéru |  ostatní | vloženo: 21.7.2021, 12:09 | odkaz

Trvalé světlo Fstudio se softboxem 50x70cm

Světlo je vhodné pro začínající fotografy, produktovou fotografi, někteří profesionální fotografové tato světla s oblibou používají v kombinaci se světelnými objektivy k focení novorozenců a portrétů s nízkou hloubkou ostrosti. Můžete ho také využívat pro natáčení videa.

Světlo má hlavu pro čtyři daylight spirály s paticí E27, které se dají vypínat po dvou (tzn. světlo můžete ztlumit na poloviční výkon nebo vypnout), hlava světla má uprostřed adaptér pro uchycení deštníku. Sada obsahuje čtyři spirály o výkonu 36W a barevné teplotě 5500K, dimenzována je však na spirály až do výkonu 85W, které můžete samostatně zakoupit v našem obchodě a zvýšit tak svítivost světla. Dále obsahuje vestavěný softbox 50x70cm s jednou difuzní plochou, stativ s 1/4hlavou (max výška 186cm).

Balení obsahuje:

1x hlava světla pro 4 daylight spirály
4x daylight spirála 36W, 5500K
1x softbox 50x70cm pro daylight
1x stativ (max.výška 186 cm, min.výška 80 cm)

Cena: 2050,-

Link: klikněte zde pro více informací

Trvalé světlo Fstudio se softboxem 50x70cm 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace