motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 26. 7. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Digitální kompakty |  ostatní | vloženo: 8.3.2020, 21:22 | odkaz

RICOH THETA S černý 360° Sférická kamera

Prodám docela profi hračku: Stisknete samospoušť, položíte RICOH na rovnou plochu v místnosti nebo stativ, utečete za roh a po 10 vteřinách kamera provede 360° panorama, volitelně jako HDR a v zápětí si výsledek prohlédnete v mobilu a případně publikujete VE SLUŠNÉ KVALITĚ na FB nebo jinam... :) Slušné i pro fotodokumentaci architektury, interiérů, pro reality, na výlet, památky, dovču atd. RICOH THETA S černýrnSférická kapesní kamera s rozsahem 360°, FishEye CMOS 2x12MPix, Full HD při 30fps, ISO 100-1600, závěrka 1/6400 s až 60 s, světelnost F/2.0, Live View, 8GB vnitřní paměť, Micro USB, Micro HDMI (Typ-D), 1/4 závit běžný pro stativ. 4K foto (5376 x 2688), 2K video. Proveden čerstvý upgrade vnitřního software: Už umí i samospoušť do 10 sec, HDR při němž vylezou z dříve přehuleného nebe pěkně prokreslené mraky a z temných míst další detaily, aniž by to šumělo. Nebo časosběr... Vše se nastavuje snadno v mobilní aplikaci. Už umí i redukci šumu - další nová možnost čerstvé aktualizace ale v zásadě ani není třeba. Top stav A1, vše předvedu, naučím, nestíhám ji využívat - řeším jiné věci, tak je škoda aby ležela ve skříni... Original obal, i s ním snadno vejde do kapsy košile nebo kraťasů, překvapivá kvalita snímků i v horších světelných podmínkách - ukáži nejlépe osobně v Brně (Praha), případně dobírkou zašlu.

Cena: 6000,-

Link: klikněte zde pro více informací

RICOH THETA S černý 360° Sférická kamera 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace