motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 13. 11. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Objektivy - pevné | Canon | vloženo: 15.3.2019, 10:47 | odkaz

Canon EF 300mm f/2,8 L IS II USM

Prodám tento objektiv ve stavu kvality A. Jde o rok nový objektiv pořízený v Anglii. Objektiv je jako by jste ho vybalili z krabice. Není na něm jediný škrábanec ( od počátku nasazen maskovací ROLANPRO Canon v hodnotě 1800 Kč ), který nechám jako bonus. Čočky nikdy nečištěné, není potřeba, sluneční clona je dokonalá, a jak se říká, co funguje tak na to nešahej. Jedná se o kompletní balení s řemeny a přenosným cestovním kufrem, který určitě oceníte. Vše funguje jak má. Nikdy s ním nebyl jediný problém. nafotil jsem s ním cca 2 tisíce snímků.rnrnObjektiv je bez záruky, neb byla pouze jeden rok. Ale Vím co prodávám, a jak se ke své technice chovám, a Vy by jste měli vědět zase co kupujete.rnrnProdávám pro přechod na EF 400mm F2.8L IS II USM, s kterým již fotografuji.rnrnPouze osobní odběr, jedná se o klenoty :)rnrnRád předvedu - Vy odzkoušíte.rnrnrnPouze vážní zájemci na prodej nespěchám.

Je to poslední sleva. Pokud je 55 tisíc rozdíl málo, tak raději zůstane doma :)

Cena: 125000,-

Link: klikněte zde pro více informací

Canon EF 300mm f/2,8 L IS II USM 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace