motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 4. 12. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Blesky | Pentax | vloženo: 18.9.2018, 21:05 | odkaz

►Sada univerzálního odpalovače blesků PT04 (1+2+2)◄

Sada 1x vysílač, 2xpřijímač a 2x stojánek na přijímač s bleskem.
Sada najde využití při produktové fotografii, makrofotografii a všude tam kde je vhodné, aby šlo světlo z více stran. V případě potřeby většího počtu blesků lze sadu rozšířit o další přijímače (teoreticky o neomezené množství)

Kompatibilní s fotoaparáty Canon, Nikon, Pentax, Samsung, Panasonic, Fujifilm, Olympus, Sony (jen některé typy) případně jakýmkoliv dalším, která je vybaven hot shoe paticí s kladným pólem na středovém kontaktu.

Přijímač i vysílač jsou vybaveny aretačním kolečkem, navíc přijímač je zespoda připraven na montáž na stativ. Dosah 10-20m podle prostředí.
Komunikace probíhá na frekvenci 433MHz a lze nastavit 16 různých kanálů. Maximální rychlost synchronizace je 1/250 s, podle konkrétního přístroje. Sada je určena pro nízkonapěťové blesky (12V) a nepřenáší TTL funkce. Přenáší pouze odpalovací impuls.

Vysílač je napájen standardní baterií 23A, přijímač dvěma kusy AAA baterií, kvůli nižšímu napětí si nerozumí s dobíjecími, s alkalickými je vše OK.


Nejste-li si jistí kompatibilitou, napište a já prověřím jak to je.

Další fotky s vyšším rozlišením

PT04 jsou částečně kompatibilní s PT16.


Možno prohlédnout a odzkoušet v Brně.

► ►Koukněte prosím i na moje další nabídky◄ ◄

Cena: 899,-

Preferovaná lokalita: Jihomoravský kraj

►Sada univerzálního odpalovače blesků PT04 (1+2+2)◄ 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace