motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 26. 5. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM |   různé | Sony / Konica Minolta | vloženo: 27.10.2018, 13:42 | odkaz

Reportážní kamera SONY PMW-EX1R

Prodám kameru SONY PMW-EX1R, kterou jsem využíval pro zpravodajství FTV Prima na poloviční úvazek. Kamera má natočeno 1410h. Jsem druhý majitel. Předtím používána na svatby, repky, atd. Po servisu, kde zlobil zapínací kombík. Nyní vše rok v pořádku. Doložím fakturou. Kamera jeví samozřejmě známky používání, někde lehké oděrky a ztráta laku, ale žádné praskliny, nic. Pouze osobní předání. Ke kameře přidám v setu: 1x směrový mikrofon, 2x redukce SXS na SDHC karty, 1x nabíječka Sony, 1x baterie Swit(14.4V 4.4Ah(63Wh), 1x baterie Sony 14.4V 7.8Ah (112.32Wh), 1x neorigo pláštěnka, 1x velká přepravní brašna. Foto pošlu na vyžádání. K předání a prodeji až od 1.12.2018!

Cena: 29550,-

Preferovaná lokalita: Olomoucký kraj

Link: klikněte zde pro více informací

Reportážní kamera SONY PMW-EX1R 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace