motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 26. 5. 2020)! Podrobnosti zde (včetně jednoho nálezu!)
PRODÁM | Blesky | Panasonic | vloženo: 11.11.2018, 21:25 | odkaz

►Sada univerzálního odpalovače blesků PT04 (1+1+1)◄

Sada 1x odpalovač, 1xpřijímač a 1x stojánek na blesk.
Sada najde využití při produktové fotografii, makrofotografii a všude tam kde je vhodné, aby šlo světlo z jiné strany. V případě potřeby většího počtu blesků lze sadu rozšířit o další přijímače (teoreticky o neomezené množství)

Kompatibilní s fotoaparáty Canon, Nikon, Pentax, Samsung, Panasonic, Fujifilm, Olympus, Sony (jen některé typy) případně jakýmkoliv dalším, která je vybaven hot shoe paticí s kladným pólem na středovém kontaktu. Přijímač i vysílač jsou vybaveny aretačním kolečkem, navíc přijímač je zespoda připraven na montáž na stativu. Dosah 10-20m podle prostředí.

Komunikace probíhá na frekvenci 433MHz a lze nastavit 4 různé kanály. Maximální rychlost synchronizace je 1/250 s, podle konkrétního přístroje. Sada je určena pro nízkonapěťové blesky (12V) a nepřenáší TTL funkce. Přenáší pouze odpalovací impuls.
Vysílač je napájen standardní baterií 23A, přijímač dvěma kusy AAA baterií kvůli nižšímu napětí si nerozumí s dobíjecími bateriemi. S alkalickými je vše OK.


Nejste-li si jistí kompatibilitou, napište a já prověřím jak to je.

Další fotky s vyšším rozlišením

Možno prohlédnout a odzkoušet v Brně.


► ►Koukněte prosím i na moje další nabídky◄ ◄

Cena: 599,-

Preferovaná lokalita: Jihomoravský kraj

►Sada univerzálního odpalovače blesků PT04 (1+1+1)◄ 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace