motiv


hledej v bazaru

Bazar
Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, ukradená technika (aktualizace 24. 1. 2019)! Podrobnosti zde

PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 14.2.2019, 12:50 | odkaz

Nikon D90 + Nikkor 18-105mm f/3,5-5,6G ED VR + příslušenství

Prodám skvělý opečovávaný Nikon D90 se setovým objektivem Nikon 18-105mm f/3,5-5,6G ED VR. Byl zakoupen v červnu 2012 a od loňského jara ho nepoužívám. Má nacvakáno 32794 snímků, takže závěrka je v 1/3 své deklarované životnosti. Jsem první majitel.

Foťák i objektiv jsou ve velmi dobrém stavu a bezvadně fungující. Přirozeně jsou na nich patrné lehké známky používání. Největší vady na kráse jsou odlepující se grip u hlavního displeje, zašlý popruh a ochmataná krytka objektivu (viz foto). Po celou dobu používání byla na displeji nalepena ochranná folie, která se však na jaře odlepila. Od té doby je na něm nasazena čirá plastová krytka. Na objektivu byl neustále nasazen UV filtr HOYA, který přikládám společně s polarizačním filtrem Fomei.

K setu je originální krabice včetně kompletního příslušenství, které můžete vidět na fotce. Přikládám také extra neoriginální baterii (s větší kapacitou než originální). V setu je i poukaz na 4x čištění čipu.

Preferuji osobní předání přes týden v Praze. Po domluvě mohu přivézt o víkendu do Olomouce. Na dobírku můžu poslat pouze při platbě předem.

Pokud chcete použít telefon, tak volejte prosím mezi 10 a 20h.

Cena: 8500,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Nikon D90 + Nikkor 18-105mm f/3,5-5,6G ED VR + příslušenství 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace