motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 18. 11. 2019)! Podrobnosti zde
PRODÁM | Objektivy - pevné | Pentax | vloženo: 5.1.2019, 02:17 | odkaz

SMC Pentax A 50mm f1.7 - jiz neaktuální

Prodám velice oblíbený objektiv SMC Pentax A 50mm f1.7. Jde o Áčkovou verzi tedy plný přenos clony funguje tedy ve všech režimech a na všech programech na DSLR. Lze také použít na FF.

Tento objektiv má velkou řadu využití, díky své světelnosti, vynikajícímu kontrastu, pěknému bokehu a kresbě se dá použít jako portrétní sklo, v přírodě se dá použít na různé momentky, doma zase na zátiší, venku na street photo apod. Samozřejmě se dá použít jako základní objektiv a fotit s ním prostě co je třeba.

Je ve velmi dobrém a téměř dokonalém stavu. Optika je naprosto čistá, clona jde krásně z lehka a manuální ostření je velmi plynulé.

Cena: 1700,-

Link: klikněte zde pro více informací 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace