motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 26. 10. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Filtry, předsádky |  ostatní | vloženo: 9.12.2018, 20:18 | odkaz

šedý filtr ND1000, slim, 52 mm

Prodám nový velmi tmavý šedý filtr ND1000 (denzita 3,0, -10 EV), slim provedení. Cena: 490 Kč. Poštovné 50 Kč doporučená zásilka, 100 Kč dobírka. Osobní převzetí je možné v Plzni.

Filtr typu "big stopper" umožňuje prodloužení expozice o 10 expozičních stupňů. Díky tomu je možné fotit na velmi dlouhé časy (nutné použití stativu) rozmáznuté pohybující se objekty - např. vodopády, rychlé mraky, davy lidí, světla aut, kdežto statické objekty zůstanou ostré. Vzniknou tak velmi efektní fotografie ;-)

Prodloužení expozice o 10 EV umožní např. místo 1/30 expoziční čas 30 sekund. Výsledný obraz má oproti původní scéně lehký nádech do modra, což lze jednoduše odstranit při zpracování fotografie korekcí vyvážení bílé (ceny srovnatelně tmavých ND filtrů bez posunu barev se pohybují v tisících korun).

Filtr je v provedení "slim" - má tenkou obroučku (4 mm), přesto má z přední strany závit pro uchycení dalšího příslušenství (druhý filtr, ...). Součástí aukce je kromě filtru i praktické pouzdro a utěrka z mikrovlákna.

Cena: 490,-

Link: klikněte zde pro více informací

šedý filtr ND1000, slim, 52 mm 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace