motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 22. 9. 2021)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Středo- a velkoformáty |  ostatní | vloženo: 6.10.2020, 15:47 | odkaz

MONORAIL 4x5 PLAUBEL PROFIA N 35 až 600 mm - REZERVACE

INZERÁT JE PLATNÝ DO SMAZÁNÍ!
Prodám velmi variabilní komplet technické kamery pro objektivy ohniskové vzdálenosti 35 až 600 mm PLAUBEL PECO PROFIA 4x5 N ve skvělé technické i estetické kondici. Komplet viz. fotografie obsahuje mimo jiné matnici BOSSCREEN, binokulár, kompendium, dvě velikosti polarizačních filtrů, Širokoúhlý a standardní měch s prodlužovací redukcí, technické informace a odolný transportní kufr. Objektivové destičky (5ks) jsou s otvory Copal 0 a 1, případně mohu zajistit výrobu redukcí z Copal 1 na Copal 0. Kameru jsem používal spíše sporadicky v ateliéru i plenéru. Fotoaparát osazený objektivem má orientačně hmotnost 5 až 7 kg. Uvedená cena 22.000 Kč je za komplet bez objektivů. Kameru prodávám z důvodu, že jsem dílem osudu přešel na platformu Linhof. Plaubelku vám mohu po domluvě předvézt v Praze.

Cena: 22000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

MONORAIL 4x5 PLAUBEL PROFIA N 35 až 600 mm - REZERVACE 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace