motiv


hledej v bazaru

Bazar
Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, ukradená technika (aktualizace 24. 1. 2019)! Podrobnosti zde

PRODÁM | Digitální zrcadlovky | Nikon | vloženo: 21.2.2019, 03:00 | odkaz

Nikon D700 - nafoceno jen 29 tis. snímků, výborný stav, 2x baterie

Prodám profesionální velkoformátovou (fullframe) zrcadlovku Nikon D700, ve skvělém stavu - podívejte se na skutečné fotky prodávaného fotoaparátu ve vysokém rozlišení na odkazu níže. Nafoceno jen 29689 snímků! Na obou displejích nalepeno tvrzené ochranné sklo. Vše funguje perfektně. Dvakrát baterie, jedna originál Nikon, jedna neoriginál, obě stavu 0 (jako nové). Dále k fotoaparátu originál nabíječka, popruh, kabely, krabice atd. Vše viz foto. Chybí jen očnice, ale lze dokoupit. Nicméně já jsem používal bez ní a nebyl to problém. Osobní předání a vyzkoušení Praha, Olomouc.

Foto zde: http://bit.ly/Nikon-D700-2171001
Poslední fotka pořízena právě prodávaným fotoaparátem - pro kontrolu počtu nafocených snímků (stažení snímku najdete pod ikonkou menu vpravo nahoře).

Cena: 13900,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Link: klikněte zde pro více informací

Nikon D700 - nafoceno jen 29 tis. snímků, výborný stav, 2x baterie 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace