motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 4. 12. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Digitální kompakty s výměnnými objektivy | Sony / Konica Minolta | vloženo: 20.1.2019, 19:01 | odkaz

Sony A6000 + 2 objektivy a další příslušenství

Z důvodu upgradu na FF prodávám Sony A6000.Tělo a objektivy byly zakoupeny ve FotoŠkoda 30.12.2015 jako set. Bohužel už nejsou v záruce, ale jinak jsou v perfektním stavu.rnrnTělo má 23000 nacvakáno cyklů, bajonet je vyměněný za celkovový a na displeji je od nákupu nalepné sklo.rnJediné co chybí je očnice, která se začla vycvakávat a nedávno jsem zjistil, že zmizela.rnrnOba objektivy jsou opatřeny filtry na ochranu čočky.rnrnDalší příslušenství:rn3x Baterie + 3D tištěný držákrnUSB nabíječka na dvě bateriernGrip Meike - verze s dálkovým ovládánímrnrnTaky už bohužel nemám původní krabice.

Cena: 17000,-

Preferovaná lokalita: Hlavní město Praha

Sony A6000 + 2 objektivy a další příslušenství 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace