motiv


hledej v bazaru

Bazar

Filtr | druh:   b/z:   typ:   kde:

Inzerátů celkem: 1 | Zobrazeno: 1 - 1

Máte pozitivní nebo negativní zkušenosti s prodejci? Setkali jste se s podvodným jednáním? Nebo naopak máte s někým pozitivní zkušenost a chcete se o ni podělit? Chcete si před nákupem zjistit, jestli s prodejcem už někdo před Vámi obchodoval? Pak zkuste využít databázi ne.poctivci.cz.

Zvláště pozor si dávejte na žádosti o zaslání techniky do ciziny, prakticky s jistotou se jedná o podvodné jednání!

Pozor, sledujte seznam ukradené techniky (aktualizace 4. 12. 2020)! Podrobnosti zde (včetně nálezů!)
PRODÁM | Vybavení ateliéru |  ostatní | vloženo: 20.1.2019, 21:49 | odkaz

Dedolight LEDZILLA DLOBML2 (daylight) - odpočet DPH

Zcela nové světlo DEDOLIGHT LEDZILLA DLOBML2 s trafem DLPS-12. Běžná cena 10 710 Kč vč. DPH. Moje cena 8 200 Kč s DPH, možnost odpočtu DPH, 2 roky záruka. Světlomet miniaturních rozměrů je vhodný pro kameramany i fotografy. LED technologie, DAYLIGHT provedení 5600 K, dvojitá asférická optika pro hladké a konzistentní šíření paprsku, vestavěné klapky pro ostrý stín nebo jemný přechod, vestavěný konverzní filtr na 3200 K, podpěrné rameno umožňuje umístit světlo nad a před kamerou, velmi nízká spotřeba energie, možnost napájení z volitelné baterie NP-F, výstupu zapalovače apod. Světlo obsahuje přední bajonet pro širokou škálu příslušenství. NEPROPÁSNĚTE, MÁM POUZE PÁR KUSŮ. Osobní převzetí možné v Pardubicích, event. Českou poštou (+cena dopravy).

Produktové video zde: https://www.youtube.com/watch?v=EPuFMrw5N0s

Cena: 8200,-

Preferovaná lokalita: Pardubický kraj

Dedolight LEDZILLA DLOBML2 (daylight) - odpočet DPH 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace